Socjologia Kraków

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Francis, malec - no to by się porobiło jakbym i ja na UJ się wybrał, może razem w grupę wskoczymy - ale jazda, czy UJ to strzyma? :twisted:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Hm, w 2009 powiadacie? :D Ale Kraków trochę daleko... :)
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Mnie też daleko, ale ostatecznie dam radę :grin: no chyba, że będę jednocześnie robił uzupełniające i podyplomowe to zostanę na moim wydziale (dwa w jednym, a przynajmniej w jednym czasie) :wink:
vandererst

Post autor: vandererst »

hehe, jakby¶cie siê zebrali to mo¿e i ja bym uzupe³niaj±ce z socjologii zrobi³ <my> :razz:
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

generalnie ostatnio mam straszne problemy na uczelni i moze mi sie o rok opoznic wszystko :D poczekacie do nastepnego roku akademickiego jak cos ?! :D
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Nie! :twisted:

ps: ale w razie czego udostępnię notatki i wiedzę na temat konkretnych nauczycieli :lol:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

A tak ogólnie to jakie warunki, opłaty, etc. są na UJ-ocie?
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

ja juz znam wielu :P to wy bedziesie sie prosic o wiedze! musze sie postarac i razem zaczniemy ! :)
Awatar użytkownika
kreskanadi
**
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 02, 2008 2:00 am

Post autor: kreskanadi »

Też polecam Wszib. Kończę III rok i muszę stwierdzić, że dość dobrze mi się do tej pory studiowało.
Kwestia poziomu: nieukiem można być i na prywtnej i na państwowej uczelni, kto chce ten się nauczy i tu i tam.
Jako ciekawostkę powiem, że mieliśmy bardzo ciekawe wykłady na temat socjologii fotografii, o której moja znajoma absolwentka UJ w ogóle nie słyszała...
Mamy wielu młodych wykładowców, którzy, muszę podkreślić, biją na głowę starą kadrę profesorską. W większości są kompetentni, wymagający, widać, że socjologia to ich pasja.
Plusem jest kulturalna obsługa studenta (przez te 3 lata bez zarzutu, poza jedną sytuacją, ale to chyba niezły wynik..) i oczywiście systemy intranetowe dzięki którym mam cały czas kontakt z uczelnią.

Nie mówię, że jest lepiej niz na uczelniach państwowych, ale chyba nie jest też gorzej, jak twierdzą studenci tychże.
No ale skoro to im poprawia samopoczucie...;).
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

No ja kraków już na 99% - a czy UJ - no chciałbym na pewno :)

To starajcie się tam czarni bracia :p może się spotkamy :p kto wie, może jakiś referat grupowy się napisze, heheh :)

Ogólnie rzecz biorąc, trochę mnie Panna jedna zaczeła straszyć egzaminem inicjacyjnym na UJ - i to mnie zastanawia -czy mi się chce pocic tylko po to, żeby stanąć w szranki UJ :)
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Startuj startuj, jak będziesz miał hacjendę (bo ty chyba dziennie) to ostąpisz klucze albo kawałek podłogi na weekendy :grin:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

No ja raczej UKSW w Warszawie, ale to nie znaczy że nie mogę wpaść do grodu Kraka jak nie będę miał zjazdu :razz:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Mnie być może będzie pisane uzupełniać wieczorowo (nie mamy komu zostawiać dziecka na weekendy i już mamy problemy gdy wypadają nam zjazdy w tym samym terminie) a wtedy nici z Krakowa, ale pomysł stworzenia grupy przedni :razz:
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

No ja przypuszczam, że będę startował na zaoczne. Chciałbym poważnie myśleć o życiu - te studia dzienne mnie zaczynają kończyć - za dużo tego luzu ;/ - jeszcze jestem na indywidualnym toku to już w ogóle robi się sajgon. Mieszkam na zadupiu europy - nie ma pracy (poważnie) i siedzę tak, dobrze, że wziąłem się za prace ostro - jest nielada wyzwanie..

UJ - ma za drogie czesne(3 koła prawie :roll: ), myślę raczej o AGH. Ale będę chciał zostać na stałe w kraku - więc jak najbardziej jestem za utworzeniem gr trzymającej władze :>

UJ nie jest dla mnie priorytetem - a z tego co widzę z zaintresowań bardziej AGH do mnie przemawia - przynajmniej zaczyna się tam dziać..:)
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Tak malec - mam nadzieję, że uda mi się obronić - bo mówię, wyrwałem się z motyką na księżyc - chociaż bez empirii ale temat obszerny jak cholera i trochę swieże spojrzenie na temat..

Jak coś to może, chociaż wątpię, że UJ bo mówię drogo poziom może ok, ale organizacja i cena zbyt duża - chyba, że mi się uda wszystko to może :)
ODPOWIEDZ