Socjologia Kraków

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
Awatar użytkownika
eovina
**
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 15, 2008 2:00 am

Socjologia Kraków

Post autor: eovina »

Chciałam studiować w Krakowie socjologię i właśnie w związku z tym mam pytanie - gdzie najlepiej ją studiować zaocznie? Niestety pracuje i nie jestem w stanie chodzić na dzienne. Koleżanka polecała mi wszib, ale sama nie wiem czy prywatna uczelnia to dobra myśl. Jak myślicie?
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

dlaczego nie UJ lub WSE - może być też AGH a uzupełniające na UJ, słyszałem, że na UJ przepisują oceny z AGH a i organizacja jest super, no ale twój wybór :wink:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

To zależy czy idziesz na studia dla kwitu czy żeby się czegoś nauczyć. Niestety większość prywatnych uczelni nie uczy niczego. Osobiście polecam UJ, ale to już Twój wybór.

Pozdrawiam,
Ritter
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
Awatar użytkownika
eovina
**
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 15, 2008 2:00 am

Post autor: eovina »

oczywiście nie chodzi mi o sam papier, ale o dobra uczelnię; tylko słyszałam, że na państwowych są zwykle problemy z organizacją studiów i tego się trochę obawiam ... a WSE to nie jest też prywatna uczelnia?
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Ja chodziłem do prywatnej i nie narzekam. Organizacja OK, a i poziom na odpowiednim poziomie - kadra w dużej mierze z UAM Poznań. Wiadomo, wszędzie zdarzają się odchyłki, ale tak to już jest.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

a WSE to nie jest też prywatna uczelnia?
prywatna i dobra, za dobrą organizację jednak każą sobie słono płacić :razz:
Awatar użytkownika
Syrenka
**
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 08, 2008 2:00 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Post autor: Syrenka »

Ja też studiuję na prywatnej, poziom jest porównywalny z uczelniami państwowymi, co wywnioskowałam z rozmów ze znajomymi, wykładowcy w przewadze z UJ i AP. Jestem bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

do socjologii polecam wse, na wysokim poziomie wszystko jest, wiem bo koncze wlasnie :) na uj tez studiuje, tez fajnie ale przez ta organizacje to wrzodow sie pod koniec roku spodziewam :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
eovina
**
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 15, 2008 2:00 am

Post autor: eovina »

prywatna i dobra, za dobrą organizację jednak każą sobie słono płacić :razz:
no właśnie :P a ten cały wszib to jakieś takie rozsądne ceny ma, może kto tam studiował lub ma znajomych? przydałaby się opinia z pierwszej reki czy dać sobie z nią spokój czy wchodzić w to ...
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

WSZiB ma swoje forum, poznałem moderatorkę działu socjologii, chwaliła sobie studia, ale nie znam jej wymagań :wink:
Awatar użytkownika
eovina
**
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 15, 2008 2:00 am

Post autor: eovina »

WSZiB ma swoje forum, poznałem moderatorkę działu socjologii, chwaliła sobie studia, ale nie znam jej wymagań :wink:
hmmm wiesz moderatorka forum to też tak jakby związana, więc czy można jej wierzyć :/ ale dużo ludzi sobie chwali, to w końcu i ja spróbuje a potem wam opowiem :)
Awatar użytkownika
kamil1234
*
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 28, 2008 1:00 am

Post autor: kamil1234 »

eovina pisze:
WSZiB ma swoje forum, poznałem moderatorkę działu socjologii, chwaliła sobie studia, ale nie znam jej wymagań :wink:
hmmm wiesz moderatorka forum to też tak jakby związana, więc czy można jej wierzyć :/ ale dużo ludzi sobie chwali, to w końcu i ja spróbuje a potem wam opowiem :)
Polecam socjologie na WSZiBie. Wlasnie koncze te studia i naprawde nie powiem zlego slowa. Super wykladowcy i atmosfera. No najwazniejsze swietna organizacja zajec. Wszystko mozesz zalatwic przez internet.
Awatar użytkownika
kosteczka
*
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 27, 2008 1:00 am

WSZiB

Post autor: kosteczka »

ja jestem na III roku socjologii na WSZiB..uważam ze wykladają tam ludzie dla których warto iśc :) atmosfera w porzadku :) dużo kól naukowych a i jakies stypendia sie znajda :)
jest dobrze:)
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Ktoś zna kogoś z UJ na uzupełniających?

Interesuje mnie ich poziom, współpraca, chęć do pracy student-wykładowca-uczelnia?

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

Francis ? w 2009 zaczynasz ?:) to moze razem w grupie bedziemy jakiejs :P Wykladowcy ekstra, organizacja do bani, tak jak prawie na calym UJ :)
ODPOWIEDZ