Socjologiczna "pustynia"

To, co kiedyś absorbowało użytkowników.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
admin
moderator
Posty: 232
Rejestracja: wt paź 12, 2004 2:00 am
Kontakt:

Socjologiczna "pustynia"

Post autor: admin »

Wysłano dnia 20-03-2007 o godz. 14:05:17

socjopat napisał "Niezła strona to forum na www.socjologia.pl, trafiłem tu przeglądając strony Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, to oni polecają tę stronę, zaiste odwiedzając inne tego typu "fora" przeznaczone dla tematyki socjologii to forum zapowiadało się naprawdę nieźle, do czasu wielkiego boom.
Wcześniej zabierały głos osoby nie tylko z kraju ale i emigranci, którzy wyjechali za chlebem z Polski na zachód, gdyż po studiach socjologicznych nie mogli znaleźć tutaj pracy. Nawiasem mówiąc ciekawa wymiana poglądów mogąca zaowocować jakimiś głębszymi wnioskami odnośnie sytuacji polaków na zachodzie i ich szans na rozwój i prace w zawodzie czy wreszcie powrót do kraju.
To chyba była robota jakiegoś wirusa i sprawa się "rypła" kilka miesięcy "postów" wykoszono a osoby które zabierały tu głos dały sobie spokój i nie zalogowały się na nowo, forum znowu pochłonęła ciemność. Pustynia, bez nadzoru „admina”, mała ilość wypowiadających się osób, czy w Polsce rzeczywiście nie ma socjologów (studentów socjologii) mających coś do powiedzenia. Przepraszam w tym miejscu socjologów zwłaszcza tych którzy zawodowo badają zbiorowości i opisują swoje badania w pracach i publikacjach. My którzy nie badamy i nie publikujemy tutaj mamy możliwość opowiedzenia o swoich przemyśleniach na temat zbiorowości, i pomysłach na ich badanie – czemu tego nie robimy skoro mamy szansę, czy jest tak źle z nami młodymi socjologami. Czy pochłania nas pustynia tak jak pochłania ludzkość, zmierzającą do nicości."
ODPOWIEDZ