Agu

W poprzedniej wersji wortalu każdy użytkownik mógł prowadzić swój miniblog.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
admin
moderator
Posty: 232
Rejestracja: wt paź 12, 2004 2:00 am
Kontakt:

Agu

Post autor: admin »

wszystko się wali...
Wysłano dnia: 05-29-2007 09:58 pm

zaczynam dość pesymistycznie, poniewaz wszystko zaczyna się walić na głowę...było jak w raju: studia, praca, fajny facet, samodzielne zycie...a dziś siedzę tu i nie wiem co jeszcze mam....rodzice za granicą, ja z 2 młodszego rodzeństwa i nadziejami wszytkich ze sobie świetnie poradze...doopa, śmierć babci która była dla mnie kimś naprawe waznym a nie zdązyłam jej tego powiedzieć i problemy z facetem, który nie umie tego pojąć w tym swoim małym rozumku!mam wspaniałych przyjaciól...to mi zostało...Olek kocham Cie...doceń i zrozum... nie rań... do wczoraj byłam pewna..."to juz jest koniec i nie ma juz nic..." bo "mam juz dość nie mów mi nic"...dziś wiem ze dla Ciebie zrobiłabym wszytko za soba... nie umiem Cie stracić...

i się zawaliło
Wysłano dnia: 05-30-2007 08:43 pm

rozstaliśmy sie... boli, choleranieboli ale w nie chce? zachowuje się tak jakbym mu zrobiła jakąś krzywdę....chce kochać! chce czuć się kochaną! i zasługuje na to! heh mam nadzieje ze to pozytywne myślenie faktycznie przynosi jakieś rezultaty.... chce sie jutro z nim zobaczyć...chce przytulić i pocałować... bardzo chce
ODPOWIEDZ