bravi20

W poprzedniej wersji wortalu każdy użytkownik mógł prowadzić swój miniblog.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
admin
moderator
Posty: 232
Rejestracja: wt paź 12, 2004 2:00 am
Kontakt:

bravi20

Post autor: admin »

nowy
Wysłano dnia: 01-11-2005 @ 09:43 pm

Jestem nowy na tej stronie. Wiec proszę o jakieś konkretne informacje o co tutaj chodzi :D

sesja
Wysłano dnia: 01-30-2005 @ 09:41 pm

sesja sie skonczyla, a ja nawet nie zaczalem, wiecej nie robie wczesniejszych ferii. czas sie wziasc do roboty bo nie zostane socjologiem :D

Co robić ze zbędnym czasem??
Wysłano dnia 02-16-2007 o godz. @ 5:35 pm

Wydaje sie proste. Pic ale po jakims czasie czlowiek dochodzi do wnoisku, ze trzeba cos w zyciu zmienic. Ja zmienilem, a wlasciwie jestem w trakcie zmieniania. Socjologia jest wedlug mnie zbyt nudna, albo jestem na zlej uczelni (politechnika :P) Albo to cos we mnie. Nie wiem do konca, po wielu przezyciach i roznych iekawych perypetiach postanowilem ze nalezy studiowac cos dodatkowo. Socjologia nie zabiera duzo czasu, nie trzeba sie wiele uczyc wiec postanowilem zdawac na historie na UŚ. No co do lipca pozostalo jeszcze troche czasu mam nadzieje sie przygotowac."

Do KITU (chyba dosyc jasno :D)
Wysłano dnia: 02-22-2005-02-22 @ 5:36 pm

Ci co chca studiowac socjologie na politechnice, od razu mowie zrezygnujcie :/ straszna nuda i w ogole kicha. Jestem na 2 roku na Pol Sl i nic nie wiem z tego co studiuje wiec ostrzegam :D hehe socjologowie i przyszli socjologowie wspierajcie sie nawzajem i pijcie duzo alkoholu

Ressurection
Wysłano dnia: 03-14-2005 @ 01:41 pm

wracam na socjologie po pół roku nudów mam nadzieje ze bedzie lepiej niz wczesniej czyli tak jak w domu nuda:P

Dzien wagarowicza
Wysłano dnia: 03-22-2005 @ 06:03 pm

Wczoraj byl dzien wagarowicza :P Uczelnia pusta knajpy pelne. Wsoaniale sa takie dni. Tylko czemu moja nowa grupa jest tak nudna?? Kurcze tesknie za starymi dobrymi czasami liceum :D

święta
Wysłano dnia: 03-26-2005 @ 01:21 pm

Wszystkim zycze wesolych swiat i smacznego jaja oraz mokrego smigusa :) Siedze nad morzem i sie opalam 4 stopnie w sloncu jak sie pojawi :D

Morze
Wysłano dnia: 03-27-2005 @ 06:32 pm

Morze nasze jest wspaniale. Pogoda cudna, troszke chlodno ale slonko swieci nie ma co. Spacerki codzienie na piwo badz do kina lub z dzieckiem :D Laduje akumulatory na nie wiem co, ale wiem ze bede potrzebowal duzo energii, aby poradzic soeie z nadchodzacymi problemami.
ODPOWIEDZ