Czy zdarza wam się bezcelowo "serfować" po interne

Filozofia społeczna, psychologia społeczna, etyka, antropologia kulturowa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Czy zdarza wam się bezcelowo "serfować" po interne

Post autor: mc »

Hej,

Mam do was takie małe pytanko, czy zdarz Ci się bezcelowo „serfować” po Internecie, chodzi mi o takie zachowanie jaki "serfowanie" z nudów w poszukiwaniu jakiś nowych ciekawych stron www?

Bardzo bym was prosił o wyrażenie kilku słów na ten temat. Chciałbym bliżej przyjrzeć się temu zjawisko i zastanawiam się nad jego zdefiniowaniem, potrzebuję więc przede wszystkim porozmawiać na ten temat.

z góry wielkie dzięki za wylewność.
Jozek

Post autor: Jozek »

G³ównie przez google i translator! Z nudów co¶ siê zawsze wpisze w wyszukiwareczce!
Awatar użytkownika
kaeska
**
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 1:00 am

Post autor: kaeska »

Tak, zdarza mi się, choć nieco inaczej określiłabym motywację. W ten przypadkowy sposób trafiłam m.in. na kilka interesujących blogów i jeden z portali dla niepełnosprawnych.
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

no tak "bezcelowość" jest w pewnym sensie uproszczeniem serfowaniu w poszukiwaniu "niczego sobie". Zjawisko jak się wydaje dość powszechne, mające związek z potrzebą samorealizacji (odkrywania) ale i z nudą czy też niekiedy z patologicznym narkotyzowaniem się.
Jozek

Post autor: Jozek »

Lepiej surfowaæ po sieci, ni¿ narkotyzowaæ siê czy alkoholizowaæ bez celu! Tañsze to hobby i rozwijaj±ce bardziej! :lol:
Awatar użytkownika
kaeska
**
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 1:00 am

Post autor: kaeska »

no tak "bezcelowość" jest w pewnym sensie uproszczeniem serfowaniu w poszukiwaniu "niczego sobie". Zjawisko jak się wydaje dość powszechne, mające związek z potrzebą samorealizacji (odkrywania) ale i z nudą czy też niekiedy z patologicznym narkotyzowaniem się.
A może z samotnością, rozpaczą? W necie niemal o każdej porze znajdziesz kogoś, kto z Tobą "pogada".
ODPOWIEDZ