Zapytanie o pomysł w pracy magisterskiej o przyjaźni

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asia_92_12
**
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 13, 2013 2:00 am

Zapytanie o pomysł w pracy magisterskiej o przyjaźni

Post autor: asia_92_12 »

Cześć ! :D

Jestem świeżo po pierwszym spotkaniu na seminarium magisterskim. Chciałabym pisać o przyjaźni.

I tu moje zapytanie: poniżej jest to co chciałabym zbadać, i chciałabym Was zapytać jak byście skonstruowali temat, i o czym byście pisali w pierwszym rozdziale? :) Mam kilka pomysłów, ale najpierw chcialabym zobaczyć, co Wy, drodzy forumowicze o tym myślicie ;)

Chciałabym robić wywiady swobodne i pytać badanych o to, czym dla nich jest przyjaźń, co sądzą o przyjaźni, jakie cechy osobowościowe i demograficzne ma ich przyjaciel (w celu ustalenia czy są podobni do siebie czy nie), co najchętniej lubią robić z przyjaciółmi, gdzie się poznali itd., chciałbym ich również zapytać, czy w dzisiejszym świecie jest możliwe funkcjonowanie bez przyjaciela, i czy istnieje ich zdaniem przyjaźń między kobietą , a mężczyzną, co wyznacza granice między koleżeństwem, a przyjacielem, jakie cechy powinien posiadać idealny przyjaciel itd :)


Z góry dzięki za pomoc :D ! :lol:
Jozek

Post autor: Jozek »

Przyjaciol nie kupisz i przyjaciele nigdy od Was nieodejda!
ODPOWIEDZ