Pokolenie " Yuppies", pokolenie "X", pok

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lilu
*
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 10, 2014 1:00 am

Pokolenie " Yuppies", pokolenie "X", pok

Post autor: lilu »

Witam.
Jestem w trakcie przygotowań do pisania pracy licencjackiej. Wybrałam temat: Pokolenie " Yuppies", pokolenie "X", pokolenie "Nic" - jacy są dziś młodzi Polacy?. Mam jednak problem z doborem bibliografii. Czy ktoś z Was mógłby polecić mi tytuły, które mogłabym wykorzystać? Jeśli chodzi o autorów, polecono mi trzy nazwiska : Bauman, Giddens i Beck, ale jeśli ktoś podsunąłby mi konkretne prace, byłabym bardzo wdzięczna :)

Dziękuję i pozdrawiam,
Lil.
Jozek

Post autor: Jozek »

Baran, M., Kłos, M. (2014). Pokolenie Y – prawdy i mity w kontekście zarządzania pokoleniami. Marketing i Rynek, nr 5, s. 923–929.
Bednarska-Wnuk, I. (2012). Elastyczność zawodowa w percepcji przedstawicieli pokolenia Y. W: Sukces w zarządzaniu kadrami: elastyczność w zarządzaniu kapitałem ludzkim, t. 2: Problemy zarządczo--psychologiczne. Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, 249, s. 86–94.
Deverson, J., Hamblett, Ch. (1965). Generation X. London: Tandem Books.
Seemiller, C., Grace, M. (2016). Generation Z goes to college. San Francisco, CA: Jossey-Bass.
Strauss, W., Howe, N. (2000). Millennials Rising: The Next Great Generation. New York: Vintage Books.
ODPOWIEDZ