termin "Klub hobbystyczny" proszę o pomoc

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
savek
*
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 2:00 am

termin "Klub hobbystyczny" proszę o pomoc

Post autor: savek »

Witam serdecznie :)

Mam na imię Michał, jestem studentem dziennikarstwa. Piszę obecnie pracę licencjacką na temat: "Fenomen tworzenia się klubów hobbystycznych na przykładzie (tutaj przykład)". Moje wypociny nie muszą być długie, bo do nich dochodzi jeszcze praca praktyczna - reportaż radiowy. Mam jednak pewien problem, chodzi o termin "Klub hobbystyczny" - nigdzie nie znalazłem jego definicji. Wobec tego w pierwszym rozdziale porównałem klub hobbystyczny do grupy społecznej i starałem się w nim udowodnić, że tak jest. W drugim rozdziale chciałbym opisać jak to się dzieje, że dana zbiorowość staje się tym klubem hobbystycznym, jednak nie wiem od czego mam teraz wyjść...

Pytania:

Może ktoś z Was zna jakieś publikacje, które byłyby mi pomocne przy pisaniu tej pracy bądź rozwinęłyby trochę termin "klub hobbystyczny"?

Drugie pytanie - czy porównanie do grupy społecznej jest trafione i wobec tego śmiało mogę pisać o tym, jak to się dzieje, że taka grupa społeczna się tworzy? Czy ktoś zna jakieś publikacje, które ewentualnie mogłyby mi w tym pomóc?

Pozdrawiam serdecznie
S.
ODPOWIEDZ