pomoc w literaturze

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
olomajdan
**
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 10, 2012 1:00 am

pomoc w literaturze

Post autor: olomajdan »

witam, pisze mgr na temat wielokulturowości. może ktoś zetkną się z tym tematem i może podzielić się literaturą lub innymi materiałami. :)
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

Pisałem kilkakrotnie na temat wielokulturowości w kontekście wydarzeń we Francji i Wielkiej Brytanii (zobacz kilka komentarzy na ten temat, może na coś cię naprowadzą :) Vive La France. Poszukaj na necie forum o Francji, tam ludzie podpowiedzą ci na temat sytuacji we Francji. Dzięki aktywności na tym forum miałem swojego czasu linki do ruchów aktywistycznych ale gdzieś je zapodziałem. Polecam przy tym banlieue_republique_resume_institut_montaigne, tj. raport po francusku, na temat sytuacji imigrantów w Paryżu. Ja go tłumaczyłem w sposób amatorski.
Awatar użytkownika
olomajdan
**
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 10, 2012 1:00 am

Post autor: olomajdan »

dzięki za pomoc. :)
ja pisze się wielokulturowością Lwowa.
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

Dobry temat...ale czy oby na czasie? Czy jest uzasadnienie dla tego tematu? Tj. czy zaszła tam jakaś zmiana, która wywołuje obecnie rezonans społeczny, tj. czy jest to jakiś problem społeczny?
ODPOWIEDZ