praca zaliczeniowa z socjologii PILNE

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
olaa1551
*
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 05, 2012 1:00 am

praca zaliczeniowa z socjologii PILNE

Post autor: olaa1551 »

Pisze prace na temat Ja i moje grupy społeczne. Jestem na piewszym roku pedagogiki.
Mam opisać tam m.in. opis swojego funkcjonowania w przestrzeni społecznej pod kątem typów grup.
Więc moje pytanie brzmi : czy to chodzi o to jakie funkcje pełnie np w rodzinie? Czy mogłbyś/abyś podać przykłady takich funckji jesli to o to chodzi?
Dodam że jestem świeżo po maturze, mieszkam z rodzicami, studiuje zaocznie i pracuje, więc jakie moge pełnic funckje w mojej rodzinie?
Jozek

Post autor: Jozek »

Grupa kole¿enska. Jakie macie cele? Libacje, idee? Rodzina to podstawowa komórka spo³eczna. Grupa liczy minimum 3 osoby! To forum to tak¿e grupa o celu informacyjnym i pomocnym! Witamy! Jeste¶ córk±, wnuczk±, pracowniczk±, kole¿ank± i forumowiczk±.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

zalecam lekturę:

Turowski Jan, Socjologia. Małe struktury społeczne, Lublin 1999.

lekka i przyjemna lektura, która rozwieje twoje watpliwości i wystarczy do napisania takiej pracy :grin:
ODPOWIEDZ