Czym różnią się blogi mężczyzn od blogów kobiet?

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TheNiecnota
**
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 15, 2011 2:00 am

Czym różnią się blogi mężczyzn od blogów kobiet?

Post autor: TheNiecnota »

Czym różnią się blogi mężczyzn od blogów kobiet? Dostałam takie pytanie do obrony i zupełnie nie wiem od jakiej strony je ugryźć. Może ktoś zajmował się tematyką blogów i może mi pomóc. Będę bardzo wdzięczna. Każda wskazówka jest ważna.

Pozdrawiam Monika
Awatar użytkownika
Maru
**
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 2:00 am

Post autor: Maru »

Na pewno różnia sie od strony wizualnej (męzczyźni raczej oszczędną i stonowaną, kobiety bardziej kolorową i ozdobną) no i treściowo - tu chodzi mi o to, ze kobiety piszą bardziej emocjonalnie, ekshibisjonistycznie, natomiast mężczyźni bez emocji, są bardziej nastwieni na treść. No ale wszystko zależy od tego jakei typy blogów będziesz brała pod uwagę:)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

Moim zdaniem odnoszenie się wobec tego pytanie do konkretnych blogów nie ma sensu. To pytanie, na które należy odpowiedzieć hipotetycznie, czym z założenia mogą różnić się blogi mężczyzn i kobiet?
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

dokładnie, do odpowiedzi na zadane pytanie należy wyjść od podstawowych różnic między płciami wg dowolnej ze znanych teorii płci i różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami
ODPOWIEDZ