Jestem Witek

miejsce gdzie się przywitasz, poznasz innych użytkowników i regulamin forum.

Moderator: EnOKa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Witek
***
Posty: 53
Rejestracja: pt mar 16, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Rzeszów

Jestem Witek

Post autor: Witek »

Na imię mam... albo nie! - Mam ksywkę Witek i jestem baaardzo fajnym chłopakiem :wink:
Studia już mam za sobą. Socjologię studiowałem na KUL-u. Na trzecim roku zdecydowałem się studiować równolegle ekonomię, więc "miotałem" się pomiędzy Lublinem a Nowym Sączem. Z wykształcenia jestem więc socjoekonomistą.
Powoli zbliżam się do trzydziechy i zaczynam "nabierać rozumu". Przynajmniej kobiety tak twierdzą, że facet przed trzydziestką to jeszcze gówniarz. Coś w tym jest...
W czasie studiów zaliczałem emigracje zarobkowe (oczywiście w wakacje) w wielu różnych krajach: Niemcy, Wielka Brytania, Szwecja, USA itd. Po studiach przez rok czasu zasuwałem na budowach, nawet stałem się specjalistą od "zacierania" styropianu. Robota nie wyczerpująca ale i nie wymagająca uruchamiania intelektu. Więc zrezygnowałem.
Trzy lata pracowałem jako przedstawiciel handlowy i jeśli o umiejętnościach kierowcy mowa to do Kubicy chyba już mi niewiele brakuje. A od maja będę kierownikiem działu :lol: , mam już nawet swój "gabinecik" (mogliby mi dać jeszcze sekretarkę :roll: ). Póki co "urabiam" szefuncia, żeby dał mi bardziej reprezentacyjny samochód, a co :!:
Na forum trafiłem całkowicie przez przypadek, ot wpisałem frazę "socjologia.pl" i mi wyrzuciło. No to poczytałem, zalogowałem się i zostałem.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Dusza towarzystwa... Tylko nie pojmę czemu anonimowa. Bardzo mi brak Twojej fotki :-( .
ODPOWIEDZ