o Xylomenie

miejsce gdzie się przywitasz, poznasz innych użytkowników i regulamin forum.

Moderator: EnOKa

ODPOWIEDZ
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

o Xylomenie

Post autor: Xylomena »

Pierwotnie moja obecność na tym wortalu wzięła się z wyszukiwania "socjologii" do egzaminu z metodologii, więc banalnie jak widzę tu statystykę; uwiodł mnie program katalogowania forum - mój ulubiony, czytelny, łatwy w obsłudze, i poniekąd nędza witryny - muszę mieć ducha opiekuńczego w sobie. Potem zapomniałam o istnieniu tego miejsca, bo nic stąd nie napływało do skrzynki (w ogóle mnie stąd usunięto - i dobrze, bo za bardzo raczyłam ludzi swoimi problemami rodzinnymi). Aż kiedyś zahaczyłam w jakimś nadawaniu masowym o Socjopata, a ten jak zwykle przerażony, że go żona przyskrzyni na korespondencji z babą, zbył mnie, że powinnam tu na forum... Okazało się uroczo, bo powitał mnie uwodzicielski Wituś. I tak zaistniała moja obecność wtórna.

Podjrzewam, że jestem w tym miejscu największym starociem, jeśli idzie o wiek własny, ale ani mi się śni tu komuś matkować. Na studiach, które mi się ułożyły z ludźmi mniej więcej o 20 lat ode mnie młodszymi (inne kierunki mają mieszanki, a ja jakoś jestem rodzynką), odkryłam w sobie cudowną cechę - że jestem zboczona i w ogóle mi nie przeszkadza dostawianie się do mnie chłopców w wieku nieregulaminowym. W każdym razie nie przeszkada mi to w tym sensie, że mają ze mną tak samo ciężki żywot jakby byli moimi rówieśnikami.

Moja uczelnia zgodnie z adresem (warszawskim) to tylko budynek kościoła i nic więcej. W praktyce jesteśmy zakamuflowani w całkiem innej miejscowości nawet. Nie mam żadnych koszmarów w zwiąku z tym, że jest to szkoła z imieniem księdza w nazwie :twisted: , więc biorę to za dobrą monetę - że mogę się jej trzymać. Przekrój osobowy mojej niewielkiej grupki jest różnorodnością nie do opisania. Dewoci, prawiczki, alfonsi, przestępcy gospodarczy, szpiedzy, sataniści, narkomani, pijacy i muzycy... Rozmarzyłam się, bo sama komponuję amatorsko.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Jeśli kiedyś będę pisac bloga, to znajdziecie to na mojej stronce w onecie http://minoczi.sympatia.onet.pl/ . Tam jestem pod swoim drugim logo - Minoczi - bardziej niezawodnym przy zakładaniu kont, ponieważ Xylcia tak się upowszechniła w narodzie (pewnie przez tego Witka, który ją przyswajał ja na różne sposoby :cool: ), że tylko patrzec jak wejdzie do oficjalnego kalendarza (no cóż Mickiewicz też stworzył swoją Grażynę...). W każdym razie w Onecie musiałabym byc piątą Xylomeną, a na to moja próznośc nie zewala :neutral: .
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Xy - czyzby admin zerował liczniki?? Przypuszcałem ze dawno przekroczysz tysiac :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Admin nic nie zerował, Xylomena jest teraz kobietą pracującą (zapracowaną) :wink:
sosna dawno się nie odzywałeś, witam na pokładzie :neutral:
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Widze, ze nie ona jedna :)

Miło was znowu poczytać choc nie wiem jak długo bedę mógł tutaj znowu przesiadywac
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Aż kiedyś zahaczyłam w jakimś nadawaniu masowym o Socjopata, a ten jak zwykle przerażony, że go żona przyskrzyni na korespondencji z babą, zbył mnie, że powinnam tu na forum
a teraz co?

kończy się nasza "kariera" na forum, ciekawe czy dostaniemy jakąś odprawę :twisted:
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Jak to kończy? :?:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

koniec świata ma być, nie słyszałeś?
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

A, to już było. W sobotę o 18 :wink:

Nie zauważyłem :razz:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem, że świat się skończył, bardzo nieładnie, że tak na ostatnie dni przed obroną, zależało mi jednak na skończeniu tych studiów przed śmiercią :twisted:

Ja mam zamiar skończyć z socjologią, tzn. zawodowo się nią nie param i chyba nie bedę, studiowałem ten kierunek dla przyjemności, więc z końcem studiów trzeba otworzyć nowy "rozdział" :cool:
Awatar użytkownika
Tomasss
**
Posty: 5
Rejestracja: sob maja 18, 2019 4:34 pm

Re: o Xylomenie

Post autor: Tomasss »

Słyszałem o Xylomenie. Wy wszyscy znacie ją osobiście?
Awatar użytkownika
admin
moderator
Posty: 232
Rejestracja: wt paź 12, 2004 2:00 am
Kontakt:

Re: o Xylomenie

Post autor: admin »

Tak. Xylomena to legenda. Teraz chyba mieszka w Szkocji
ODPOWIEDZ