Puk, puk. Można?

miejsce gdzie się przywitasz, poznasz innych użytkowników i regulamin forum.

Moderator: EnOKa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kaeska
**
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 1:00 am

Puk, puk. Można?

Post autor: kaeska »

Witajcie,
podczytuję Was od jakiegoś czasu. Nie śmiejcie się - właśnie zaczęłam prywatny rok zerowy :wink: Ponieważ studiować chcę, a nie muszę, a zdecydowałam się na socjologię jako studia II stopnia po innym kierunku, uznałam, że poczuję się pewniej, jak najpierw poczytam sobie rozmaite lektury na rozbieg, a od października zapiszę się na zajęcia. Przeraża mnie tylko statystyka. Kończyłam klasę humanistyczną wieeele lat temu i obawiam się, że będzie marnie.
Pozdrawiam wszystkich i cieszę się, że jesteście.
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

Cześć,
ucz się statystyki ile miara, bo bez niej wiele nie poszalejesz. Poszukaj na necie a znajdziesz fajne forum o statystyce. Zawsze możesz zapukać i poprosić o pomoc. Fajnie, że trafiłaś na ten "cmentarz" ale jeżeli chodzi o naszą "brać" to socjologia jest tak wkurzająca (czyt. zajmująca), że w ogóle nie chce się na ten temat wypowiadać. Z mojej strony trochę cynicznie powiem, że możesz już sobie pożałować, że wybrałaś tak bardzo niewdzięczny kierunek. Ja po 2 latach socjologicznych doświadczeń mam dość nauki tego świata.

Nie zniechęcam, tylko cierpliwości i tanich psychotropów życzę.
:wink:
Awatar użytkownika
kaeska
**
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 1:00 am

Post autor: kaeska »

No popatrz, a ja właśnie wybrałam socjologię zamiast psychotropów.
Dzięki za podpowiedź - poszukam tego forum.
Awatar użytkownika
asienka479
**
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 09, 2011 2:00 am

Post autor: asienka479 »

Cześć,
ucz się statystyki ile miara, bo bez niej wiele nie poszalejesz. Poszukaj na necie a znajdziesz fajne forum o statystyce. Zawsze możesz zapukać i poprosić o pomoc. Fajnie, że trafiłaś na ten "cmentarz" ale jeżeli chodzi o naszą "brać" to socjologia jest tak wkurzająca (czyt. zajmująca), że w ogóle nie chce się na ten temat wypowiadać. Z mojej strony trochę cynicznie powiem, że możesz już sobie pożałować, że wybrałaś tak bardzo niewdzięczny kierunek. Ja po 2 latach socjologicznych doświadczeń mam dość nauki tego świata.

Nie zniechęcam, tylko cierpliwości i tanich psychotropów życzę.
:wink:
uch... bardzo motywujące :)
szczególnie dla kogos na 1-szym roku :)
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

po czym jesteś (lic.)?
ODPOWIEDZ