Poprawiam posty i tytuły!

i Ty możesz współtworzyć to forum
ODPOWIEDZ
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Poprawiam posty i tytuły!

Post autor: Xylomena »

U W A G A !

W działach moderowanych przeze mnie mogą pojawiać się zmiany Waszych postów związane z poprawnością językową, o których każdorazowo uprzedzać nie będę.
Podobnie informuję o możliwości dokonywania przez mnie zmian tytułów o ile będą zawierać błędy (jeżeli będą tylko niejasne, typu :"A ku-ku!!!" lub "Heeelp", będę się zwracać do autorów o zmianę).

Jeżeli chcecie mnie przekonać, że to niewłaściwe, to w niniejszym dziale można umieścić swój głos w tej sprawie, z czym wnikliwie się zapoznam :cool: .


Miłego pisania zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny!
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Jezeli ktoś ma stwierdzona dysleksję to każdorazowo przed napisaniem posta musi przykładac pismo poświadczajace do ekranu??
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

To Ty żyjesz? Skoro Cię przegapiłam w całości, to tym bardziej nie dostrzegłabym zaświadczenia :wink: . Ale właściwie możesz przykładać do tego ekranu co chcesz :oops:
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

wkońcu mam nowy ekran i dużo ciekawych rzeczy przy nim się zmieści :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Fajnie, gdy coś odżywa nawet dzięki ekranom, choć oczywiście fajniej by było, gdyby dzięki mnie :wink:
Jeżeli nauka nie zatruła Ci jeszcze życia doszczętnie, to zrób rekonesans, czy ludziom by nie przybyło w głowie gdzie od Twojego głosu. Skromność porzuć precz, uwierz w swą mądrość!
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

szkoda tylko, że już nie ma czego poprawiać :twisted:
ODPOWIEDZ