Jak napisać pracę naukową?

i Ty możesz współtworzyć to forum
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Jak napisać pracę naukową?

Post autor: mc »

Lata praktyki w byciu klientem/użytkownikiem Internetu :cool: były dla mnie fascynującym przeżyciem. Tu spędziłem większość czasu zawodowego i rodzinnego. Nieraz Internet był dla mnie wybawieniem, nieraz kierował mnie na manowce.

Pięć lat po studiach (wiem wiem stary jestem) w końcu znalazłem swój kawałek nieba. Zawsze interesowała mnie metodologia badawcza, a nigdy jakiś konkretny przedmiot badań (choć rezonans i u mnie wywołuje multikulti :wink:) W związku ze swoimi zainteresowaniami i w po części w związku z pracą, jaką robię na co dzień (jestem copywriterem :cool:, który od czasu do czasu udziela dodatkowych korepetycji :wink:) postanowiłem otworzyć forum na temat. Pisania Prac z zakresu nauk społecznych. Napisałem kilka artykułów na ten temat i służę pomocą w wyborze tematu, opracowaniu planu, doborze literatury itp. itd. Zresztą zaglądnijcie sami, wszystko jest fajnie przedstawione. Pracuję jeszcze nad grafiką i chcę ściągnąć kilka osób, które na co dzień albo z "doskoku" zajmują się pisaniem prac dyplomowych. Do sprawy podchodzę poważnie, bo nawet wykupiłem domenę 8O i dość drogi serwer.

Opinie:
Annnia
*
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 21, 2021 9:43 am

Re: Jak napisać pracę naukową?

Post autor: Annnia »

Nadal pomagasz w pisaniu?
ODPOWIEDZ