Piękna sprawa, czyli moja pomysłowość

i Ty możesz współtworzyć to forum
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Ja tylko się martwię o Socjopatę, żebyś mi go nie zdominował, bo sobie nie wyobrażam tego miejsca bez niego i od razu bym uciekła. A poza tym nie widzę, żebyś był rzeczywiście osobą operatywną, a nie marudzącą właśnie dla samego marudzenia - NIE MA TWOICH ZDJĘĆ na przekład :mad: .
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Rozumiem, że SOCJOPAT jest przystojny i Ci się podoba, bo widać jak mu słodzisz na każdym kroku i nie mam nic przeciwko. Nie chcę tutaj nic i nikogo zdominować - przykro mi, że tak to wszystko odbierasz. A dlaczego nie ma mojego zdjęcia, to wiedziałabyś, gdybyś dokładnie poczytała moje posty na forum (podpowiedź: dział dla moderatorów). I naprawdę, skończ się czepiać, bo te Twoje docinki przestają się robić śmieszne czy pouczające w jakikolwiek sposób - może dla innych.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Zdecyduj się, czy muszę każdego zganić, czy komuś jednak słodzę. Ostatnio miałam wrażenie, że słodziłam całkiem Tobie, skoro chciało mi się zrobić piosenkę na Twoim nagraniu (chyba doszła, chociaż z braku odzewu wnoszę, że coś Cię w jej wymowie obraża? ale przecież tekst możesz zmienić - poeto!).
Socjopata uwielbiam bez żadnego związku z jego przystojnością, bo jak może zauważyłeś jeszcze nim pojawiły się jego zdjęcia! Ale to mnie w ogóle nie hamuje w takim samym krytykowaniu go jak Ciebie, czy kogokolwiek.
Czym jest dla Ciebie czepianie? Mogę nie reagować na Twoje posty.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Jeszcze Ci nie przeszło? Naprawdę nigdy nie myślałam o ganieniu Ciebie. Jeżeli przesadziłam jakimś zbyt protekcjonalnym zwrotem, to przepraszam. Nie chciałam, jestem kobietą w dojrzałym już wieku i mam taką manierę, trochę samoobronną, żeby mi na głowę nikt nie wszedł (uraziło mnie, kiedy upomniałeś mnie o trzymanie się tematu).
Wszystkie Twoje pomysły są dobre i napewno warte wdrożenia na jakimś etapie. Na przykład takim, kiedy będzie się sprzątać witrynę z angielskojęzycznych naleciałości, które występują ni w pięć, ni w dziewięć. Przez nie mamy newsy zamiast nowości, którym w tytule nie można napisać tzw. polskich liter, a ludzie, którzy pierwszy raz mają do czynienia z forum, nie wiedzą, że mogą sami zakładać tematy, albo w ogóle brać udział w dyskusji (bo tu też guziczki chińsko-łacińskie) i wypisują do mnie głupoty, że tu nie ma dla nich tematów ciekawych...
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Dobrze. Rozumiem Cię i napisałem już do Ciebie P.W.
Awatar użytkownika
misia
***
Posty: 49
Rejestracja: wt maja 29, 2007 2:00 am
Lokalizacja: KrK

Post autor: misia »

Zróbcie w Krakowie.. ;)))
Kameralnie, też może być bardzo fajnie :)
Przecież Błoni nie zapełnimy - to nie przyjazd papieża :))
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Jest pomysł, żeby się spotkać na Woodstoku .
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
misia
***
Posty: 49
Rejestracja: wt maja 29, 2007 2:00 am
Lokalizacja: KrK

Post autor: misia »

Jest pomysł ' - życzę wam zatem, abyście doszli do spełnienia.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Za takie życzenia miło podziękować :lol: DZIEKUJĘ BARDZO! A może się wybierzesz, zamiast czarować tą pomyślność (szczególnie, że temu miglancowi, co się w ogóle nie wybiera) ?Po szczegóły zajrzyj do działu z rozrywką :grin:
Awatar użytkownika
misia
***
Posty: 49
Rejestracja: wt maja 29, 2007 2:00 am
Lokalizacja: KrK

Post autor: misia »

hehe B. dziękuję za zaproszenie, ale jestem z wami chyba za krótko, abym była mile widziana :)
** sprawiedliwość, okazuje się niesprawiedliwośćią.....

a miłość... - nienawiścią... **
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Ale żeś wymyśliła!! Przecież tu jeszcze nikt się nie zna (poza znajomymi z tej samej szkoły, czy po rodzinie) - mamy się spotkac pierwszy raz :!: . To po pierwsze.
A poza tym do Woodstoku jeszcze dwa mieiące - produkuj się pisz i jeszcze zdążysz poznać wszystkich tą drogą. To po drugie.
Trzecie też jest. W gruncie rzeczy musisz poznać tylko najbardziej interesującą postać naszej witryny - admina - który niedługo wróci z kuracji na obolałe nogi, i poczujesz się jak u siebie, gwarantuję!
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Xylcia - ten miglanc to do mnie??
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Nie zaprzeczę. A co? Myślisz, że będę Cię przepraszać za takie pieszczoty :cool: ?
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

A kto tu co mówi o przeprosinach???

Ładnie - mi się podoba :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
misia
***
Posty: 49
Rejestracja: wt maja 29, 2007 2:00 am
Lokalizacja: KrK

Post autor: misia »

Miglanc flirtowne określenie............ :]
** sprawiedliwość, okazuje się niesprawiedliwośćią.....

a miłość... - nienawiścią... **
ODPOWIEDZ