Piękna sprawa, czyli moja pomysłowość

i Ty możesz współtworzyć to forum
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Robisz to specjalnie, żeby Sosna wygrał zakład?
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Zdaje mi się, że sosna wygrał zakład :P

Misia się wstydzi
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
misia
***
Posty: 49
Rejestracja: wt maja 29, 2007 2:00 am
Lokalizacja: KrK

Post autor: misia »

Wstydzę się :),
ale dam jak tylko będę umiała je tu wsadzić :).
** sprawiedliwość, okazuje się niesprawiedliwośćią.....

a miłość... - nienawiścią... **
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Wstawiasz prawidłowo (prawidłowo korzystasz z Img), może z tym zastrzeżeniem, żebyś nie robiła tego w pierwszej linijce, bo wówczas wychodzi taka skucha jak Szczurowi. Natomiast sam adres (link) pobrałaś zły do wyświetlania TU. Tym niemniej zdjęcie w ogóle by się wyświetlało (i bez użycia Img), gdybyś do stamtąd nie usunęła :!: .
Najlepiej zarejestruj się w Fotosiku, bo oni tworzą kilka rozdzajów adresów do Twojej dyspozycji (pobierania- kopiowania), które Twoje zdjęcie wkleją wprost na forum (jeśli użyjesz Img), np. z możliwością ich powiększania, czy od razu duże, bądź tylko malutkie :lol: .
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Po pierwsze - umieszczenie zdjecia w fotosik.pl
Po drugie - pobranie kodu do zdjecia
Po trzecie - wklejenie kodu na socjologia.pl

Zdjęcie usunąłem. Sorki, że tak brutalnie.
Ostatnio zmieniony śr lip 11, 2007 9:18 am przez socjopat, łącznie zmieniany 1 raz.
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Mój kolejny, mały pomysł na wortal jest taki, że moderatorzy i administrator powinni się trochę wyróżniać z "tłumu".
Np. nick i funkacja nad awatarem mogłaby być innego koloru dla admina, innego dla moderatorów i innego dla pozostałych użytkowników.
Co wy na to?
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Dostałeś przecież dodatek funkcyjny w postaci sześciu gwiazdek i jeszcze Ci mało :wink:
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Heh, zauważyłem :grin:
Ale dlaczego nie korzystać z dobrodziejstw techniki :wink:
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Ja dałbym Wam nawet gwiazdkę z nieba, gdybym mógł, ale to nie zależy ode mnie :wink:
Socjopatka
****
Posty: 160
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 2:00 am

Post autor: Socjopatka »

Witam
Moich kilka skromnych uwag: autoprezentacje i fotki, zapytania o uczelnie i inne trywialne tematki nie powinny przeważać nad poziomem merytorycznym forum, którego rangę buduje sama nazwa. Mogą istnieć osobne poddziały na takie kwestie i tyle. Brak mi zagadnień naukowych!
Jest o tym gdzie studiować, co studiować, życie studenta itp... ale to nie jest chyba forum "studia socjologiczne i ich dylematy"? Wydaje mi się, że forum ma traktować o tym co socjolodzy obecni i przyszli myślą, co rozważają, czym się zajmują, jakie problemy naukowe i nie tylko ich trapią, co wokół nich jest warte obserwacji, jak i czy działają... Pokażmy, że mamy poziom! Wystarczy spojrzeć na fora psychologiczne, tam naprawdę jest o czym poczytać, nie bądźmy gorsi! Proszę o dodanie listy tematów (działów) w menu, to powinno być widoczne. Jeśli się rozkręci i zdobędzie klasę, a przy tym stanie się kopalnią wiedzy, obiecuję więcej użytkowników :-)
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Proszę niczego nie obiecywać, tylko śmiało te tematy tworzyć :-o, aż rozrosną się w dowolnie obszerną listę. A co do porównań, nie zauważam powodu do wstydu. Na tle tego co próbują inni socjolodzy w internecie, choćby ubrani w tytuły, jesteśmy na razie bezkonkurencyjnym koniem pociągowym pod względem inspirowania dyskusji :wink: . I nie jest prawdą, że studenci socjologii potrafią lepiej czy ciekawiej prawić o swojej dziedzinie, niż my o swojej - ja się z tym nie zgadzam. Niczego tak ciekawego jak u nas, u nich nie znalazłam, bo już dawno bym się przeniosła :roll: .
Ostatnio zmieniony wt lip 07, 2009 5:55 pm przez Xylomena, łącznie zmieniany 1 raz.
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
Socjopatka
****
Posty: 160
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 2:00 am

Post autor: Socjopatka »

Co do obietnic Xylomeno, to miałam na myśli rzeszę moich znajomych, którym portal polecę, kiedy tylko osiągnie dojrzałość. Co do tematów, chętnie będę współtworzyć. A jeśli chodzi o porównania, to nie dotyczą tematów z dziedziny (psychologia vs socjologia), tylko ogólnej tematyki jaka się tu pojawia i jako takich forów naukowych. Dlatego unikałabym blablania, a w zamian tego wrzuciłabym więcej... socjologii :-)
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

MINHOI, do dzieła. Niczego Ci tutaj nikt nie zabrania. A jeśli rozmawiamy np. o studentach socjologi... hmmm... czy to też nie socjologiczny temat?
Wiesz, jeśli ma ktoś być zarejestrowany tylko po to, by "rżnąć" nasze myśli to DZIĘKI - dla mnie to żaden użytkownik.
Więc nie blablajmy (jak sama powiedziałaś), tylko piszmy - do klawiatur :wink:
Socjopatka
****
Posty: 160
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 2:00 am

Post autor: Socjopatka »

EnOka, nikt mi niczego nie zabrania?.. jesteś pewien? :-)
Nie wiem co oznacza "rżnąć" wasze myśli, miło mi będzie jeśli mi wyjaśnisz.
Co do mojej wypowiedzi na temat forum - korzystam z okazji by podzielić się uwagami, jednocześnie mając nadzieję, że nie trafi to w eter i nie zostanie odepnięte w kierunku jednoskowej odpowiedzialności w stylu "do dzieła". Sama to ja mogę jedynie... umrzeć.
:-)
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Minhoi, załóż kilka mądrych i socjologicznych tematów do dyskusji w dziale socjologia, poczekamy - zobaczymy. Powodzenia.
ODPOWIEDZ