Piękna sprawa, czyli moja pomysłowość

i Ty możesz współtworzyć to forum
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Piękna sprawa, czyli moja pomysłowość

Post autor: EnOKa »

Mam taki pomysł, a może nawet dwa :grin: Może udałoby się chociaż raz lub dwa razy do roku zorganizować jakiś zlot forumowiczów SOCJOLOGIA.PL :?: :?: :?:
A drugi pomysł, to można zrobić jakiś kącik, gdzie dyskutanci będą mogli zamieszczać swoje fotki (te ciekawsze lub mniej ciekawe) :?:
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

Myślę, że fotki można zamieścić w dziale rozrywka, nasze mordki, a co do spotkania to świetny pomysl :)
Wszystko w swoim czasie. Z tego, co widzę, to narazie bardzo mało użytkowników się systematycznie wypowiada, więc spotkanie byłoby pewnie kameralne :)
Awatar użytkownika
kasia_211
***
Posty: 33
Rejestracja: wt mar 27, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: kasia_211 »

Lepszy rydz niż nic :)
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Zloty są już omawiane na szczeblu moderatorskim, tylko malec ma tyły, bo nie wchodzi tam gdzie potrzeba...
Pierwszym krokiem do spotkań w realu jest wybranie sobie Grupy przynależności (ikonka przy Profil). Na razie nie widać nadmiaru chętnych do obcowania na żywo, czy jakiegokolwiek zacieśniania znajomości, więc nie ma co ustawiać terminów dla całego portalu.
Ale za przejaw myślenia integracyjnego należałoby Was obarczyć większą odpowiedzialnością za witrynę...
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Zrobić zlot dla całej Polski??
Trudne logistycznie przedsięwzięcie ale nie mówię, ze nie realne
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Specjalista od czego, że się zapytam?
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Kto - ja ???
Nie uważam się za specjalistę w jakiejkolwiek dziedzinie. No może w jednej, ale o tym na razie będę milczał :)
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Jeszcze jeden mój pomysł, to może dałoby się jakoś WIDOCZNIE zamieszczać ciekawsze ogłoszenia, np. o jakichś zjazdach, zlotach, spotkaniach socjologicznych (nie chodzi mi o tylko o członków SOCJOLOGIA.PL)?! A może jakieś oferty pracy dla socjologów (bądź przyszłych socjologów) z całej Polski dałoby się zamieszczać?
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Widoczne ogłoszenie może zrobic administrator. Wystraczy ze postawi kilka haczyków
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Wszystko po kolei na razie rób te swoje fotki, o które się upominałeś, albo ogranicz się do propozycji, które interesują Ciebie samego, bo na ogół tylko takie się sprawdzają, a nie zgadywanki komu by w czym dogodzić...
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Może dałoby się "usprawnić" jakoś wortal od strony graficznej (wszelkie pomysły mile widziane), tak aby jakoś bardziej przyciągał oko :grin:
Może coś zaproponujecie ciekawego?
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Ja bym go rozciągnął na całe okno, bo w tej chwili (nie wiem czy to tylko u mnie) pokazuje się na połowie strony. No, może 3/4 strony zajmuje.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Klimat się robi rozmową, więziami do których chce się wracać, a nie wyglądem.
W różnych witrynach próbowałam popisywać i nie czułam się nich jak u siebie. Trafiony Admin (Socjopat), taki który zagląda w dusze, to jest potęga! Czasem wypala się chcęć do rozmowy, jakby nic od niej miało nie ulegać zmianie, jakby wszystkie poglądy na wszystkie tematy zostały już poznane, przeżute, ale jak już kiedyś z powrotem zbiera chcęć do pisania, rozmawiania z kimś, to idzie się tam, gdzie dyskutowało się najprzyjemniej. Gdzie trwają starzy znajomi. Bo oczywiście nie tylko Michał tutaj ma swój urok...
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Eh piękne słowa... Az trudno się z nimi nie zgodzić.
Ja tylko sugerowałem
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Xylomena, Ty to zawsze musisz każdego zganić. Rozumiem, że jest tutaj klimat itp. ale nie znaczy to, że wortal musi stać w miejscu i być nie zmienionym przez lata. A gdybyś do tego klimatu dodała jakąś klimatyczną szatę graficzną, to czy byłoby to źle - nie hamuj postępu. Ja składam propozycję i rozumiem, że nie musisz się z nią zgodzić ale nie bądź zawsze na - NIE.
ODPOWIEDZ