Awatar

i Ty możesz współtworzyć to forum
ODPOWIEDZ
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Awatar

Post autor: EnOKa »

Powiedzcie mi jak zrobić sobie tą "buźkę" pod swoim nickiem - plizzzzzzzzzzzzzzzzzzz :grin:
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Wejdź w swój profil i wybierz avatar z galerii klikając w POKAŻ GALERIĘ
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Dzięx SOCJOPAT
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Dodana jest od jakiegoś czasu funkcja avatarów własnych, ale nie wiedzieć czemu nie chce zaskoczyć, chociaż widziałem ze dwie osoby na forum zaskoczyły i mają włąsny avatar.
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Bo awatary własne działają tylko jeśli ściągasz je z jakiegoś miejsca w Sieci. Jak ktoś chce mieć własną "buźkę" niech wrzuci obrazek na jakiś serwer hostingowy, np. TUTAJ.
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

A z własnego kompa można dodać?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

Nie, już próbowałem. Jest chyba quota na serwerze i nie można nic wrzucić, albo użytkownicy mają ograniczenie na wrzucenie czegokolwiek na forum. Ja swojego avka ściągam z Forum OGame (zresztą nie tylko tutaj, ale też na innych forach) i działa bez problemu. :)
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

niefajnie


(mam mojego ulubionego ale niestety na twardzielu)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
SZCZUR
**
Posty: 12
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am
Lokalizacja: z Opola

Post autor: SZCZUR »

Wrzuć swój avatar na www.imageshack.us i stamtąd wklej zewnętrznego linka i będzie hulało.
Jazz smutnych osiedli...
ODPOWIEDZ