Newsy prasowe

i Ty możesz współtworzyć to forum
Zablokowany
vandererst

Newsy prasowe

Post autor: vandererst »

Witam,
zauwa¿y³em, ¿e jeden z moderatorów namiêtnie wkleja wygrzebane gdzie¶ po witrynach materia³y z prasy/prasy wirtualnej/etc.

A mo¿e za³o¿yæ do tego specjalny dzia³, ¿eby nie "za¶miecaæ" dzia³u "Cz³owieczy los".

Pozdrawiam,
Michael
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Uważam, że przez zakałdanie dla tych materiałów oddzielnych wątków stwarza możliwość do rozpoczęcia w tych wątkach dyskusji na ich temat - co w jednym zbiorczym wątku nie było by możliwe :wink:
vandererst

Post autor: vandererst »

Ale mi chodzi³o o za³o¿enie dzia³u a nie tematu :wink: Tak jak mamy dzia³ badania, dzia³ mój komputer, etc. :wink:
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

No tak :oops:

Jednak czy to nie jest właśnie człowieczy los :grin:
vandererst

Post autor: vandererst »

Niby tak, ale ja np. dzi¶ wrzuci³em info nt. blogów i blogowania do "Socjologii Internetu" a tak to by by³o w jednym miejscu. :wink:
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

a co piszesz się na moderatora nowego działu?
vandererst

Post autor: vandererst »

Hehe, ja nie mam zbytnio czasu, ¿eby swoimi forami administrowaæ. Tylko dziêki temu, ¿e Ritter mnie wspiera jeszcze nie polegli¶my.

Pod warunkiem, ¿e u¿ytkownicy nie bêd± rozrabiaæ mogê wzi±æ. I tak na google co rano przegl±dam wiadomo¶ci, wiêc mogê wrzucaæ newsy. Tylko trzeba ustaliæ w jakim jêzyku mog± byæ (tylko polski, czy równie¿ najpopularniejsze jêzyki europejskie? Nie piszê ¶wiatowe, bo nie znam ani chiñskiego, ani hindi :razz: ). :wink:
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

zapewniam, że dużo pracy nie ma w poszcególnych działach na socjologia.pl - no! chyba że wydarzy sie coś niebywałego :grin:
Zablokowany