copywriting

wymiana towarowa, bazar, targ, targowisko, komis, aukcja - pomoc w poszukiwaniu
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
brzoska
**
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 17, 2011 1:00 am

copywriting

Post autor: brzoska »

Witam.
Mam pytanie, być może ktoś doświadczony mi pomoże.
Chciałabym dorobić sobie poprzez pisanie artykułów czy felietonów na zlecenie również w zakresie socjologii, ale nie tylko. Lecz nie wiem z kim warto byłoby nawiązać współpracę oraz jakie są obowiązujące stawki? Dopiero zaczynam kroki w tym kierunku. Będę wdzięczna za każdą radę.
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

cześć,

jesteśmy na forum socjologicznym, tak więc postaram się rozmawiać biorąc pod uwagę socjologiczne aspekty tego problemu. Rozumiem, że z jakiś powodów chciałabyś zostać, nie bójmy się tego określenie...pisarzem?
Brzmi dość profesjonalnie prawda? Chciałabyś zacząć przygodę z pisarstwem od strony biznesowej prawda? Bo jeżeli chciałabyś robić to dla siebie to byś się o to nie pytała?

Na pewno musisz przeprowadzić badanie, czy też po prostu naiwną obserwację tego w jaki sposób można zarobić na pisarstwie. Pamiętasz jak Ania z Zielonego Wzgórza zarobiła pierwsze 100$?

Być może dobrym pomysłem byłoby napisanie jakiegoś dobrego tekstu i wysłanie go do redakcji? Jeżeli go nie wydadzą to znaczy, że musisz jeszcze popracować nad swoim stylem.
ODPOWIEDZ