Co po licencjacie z socjologii???

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vaniek
**
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 2:00 am

Co po licencjacie z socjologii???

Post autor: vaniek »

Witam Wszystkich
Właśnie kończe pisanie pracy licencjackiej i powoli zaczyna mnie nurtować pytanie jakie mogę wybrać uzupełniające studia magisterskie??? Zaznaczę, że chodzi mi o to z jakiego innego kierunku mogę zrobić magisterkę po licencjacie z socjologii??? Wiem, że np. mogę iść na uzupełniające magisterskie z administracji - moje pytanie brzmi co jeszcze??? :?:
Dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam :)
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Co innego chcesz studiować (możesz zaliczyć różnice programopwe i uzupełniać tym kierunkiem który cię kręci) jeżeli socjologia cię znudziła?
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

byl juz taki temat na forum, proponuje wyszukiwarke. Mozna jakies studia ekonomiczne, z zarzadzania, psychologie, kulturoznastwo, antropologie itp... wymieniac mozna bez konca :)
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Ja aktualnie chcę na zarządzanie (tak sobie myślę, chociaż często zmieniam zdanie), tylko u nas na polibudzie (na zarządzaniu) jest w pierony matematyki (niewiem czy to tak wszędzie czy tylko u nas) 8O
Awatar użytkownika
vaniek
**
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 2:00 am

Post autor: vaniek »

a ja myślałem o administracji... a chodziło mi dokładnie o to żeby maksymalnie trwało to 2,5 roku...
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Lepiej to zrobić maksymalnie w dwa lata :wink:
ODPOWIEDZ