Nauki społeczne - rekomendowane strony

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Real
*
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 24, 2007 1:00 am

Nauki społeczne - rekomendowane strony

Post autor: Real »

Bardzo interesująca strona antropologiczno-socjologiczna http://antropologia.isns.uw.edu.pl/

Polecam także http://www.remedium-psychologia.pl/ mimo, że w nazwie jest "psychologia" to zamieszczane są artykułu nie tylko psychologiczne ale z wielu różnych dziedzin.

Napiszcie o jakichś innych ciekawych stronach socjologicznych, antropologicznych...
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Nie znają... I tylko dlatego nie piszesz więcej :cry: ?
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

a ja nawrzucałem stron do zakładki "linki" i jak do tej pory nie ma efektów ;(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Dokonałeś zastrzeżenia apropo świadomości o swoim stanie upojenia alkoholowego? Rzeczywiście w temacie "linki..." żadnych linków nawrzucanych przez Ciebie nie ma :!:
Proszę o bliższe wyjaśnienie o co tu chodzi z tymi linkami (jeśli o cokolwiek ), ponieważ na GG dostałam alarmistyczną wiadomość, że mam zajrzeć do jakiegoś linka w opisie Kaśki i też d... - nic takiego nie istnieje (nie znalazłam - link proszę!)
Ktoś tu śmieci linkami i sprzątają, czy coś w podobie?
Ostatnio zmieniony wt maja 22, 2007 7:37 pm przez Xylomena, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

sosna, wrzucales do zakladki linki w cmsie czyli systemie portalowym czy tutaj na forum? jesli w cms to zdaje sie ze kazdy link wrzucony przez uzytkownika musi byc zatwierdzony przez administratora
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

no raczej to ostatnie. ale jak znajdę chwilke wiecej czasu to wrzuce to tu w temat i bedzie dobrze :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

jasne, dawaj linki, ja kurde stracilem wszystkie dane z kompa, a mialem taki pokazny zbior fajnych stron, narazie nie mam czasu zeby to wszystko odtworzyc bo masa egzaminow przedemna, wiec bardzo zachecam do podawania linkow
ODPOWIEDZ