2 fakultet w trakcie studiów socjologicznych

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Izabelala
**
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 17, 2012 2:00 am

2 fakultet w trakcie studiów socjologicznych

Post autor: Izabelala »

Witam Was,
Mam ogromną, choć być może mało oryginalną prośbę - mianowicie chciałabym usłyszeć Wasze zdanie w kwestii wyboru 2 fakultetu w trakcie studiów socjologicznych. ( Poprzednie wątki dotyczyły konkretnych, wybranych już przez autorów postów kierunków, tu sprawa ma się zgoła odwrotnie )
Studiuję obecnie socjologię na SGGW i mówiąc szczerze studia te nie absorbują mojego czasu na tyle, że nie miałabym siły i możliwości na podjęcie drugiego kierunku.
Socjologię wybrałam kierując się własnymi zainteresowaniami, nie zważając na jej mało praktyczny wymiar (mam na myśli pozycję na rynku pracy) i w związku z tym ten drugi fakultet w założeniu ma być jej uzupełnieniem, który zwiększałby moje szanse.
Dodam, że ekonomia kompletnie do mnie nie przemawia, a zastanawiałam się nad psychologią, tylko tu także w wymiarze bardziej osobistych zainteresowań, aniżeli jakichś konkretnych powiązań z socjologią. Zastanawiam się, czy studia podyplomowe nie byłyby tutaj bardziej efektywne -> gdzie kursy oscylują bliżej istoty socjologii. Czy macie może jakieś własne refleksje na ten temat?
ODPOWIEDZ