Wyżza Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - recenzja

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sammy_gold
**
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 19, 2012 2:00 am

Wyżza Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - recenzja

Post autor: sammy_gold »

Witam,
to ja może powiem o socjologii w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. To prywatna uczelnia w Bydgoszczy i choć wiele razy w trakcie studiów słyszałam przytyki o studiowaniu na uczelniach prywatnych (poziomie studentów itp.), to mogę powiedzieć, że socjologia stoi tam na dobrym poziomie
I teraz według punktów zaproponowanych przez Tomasza:

Specjalności:
Resocjalizacja
Zarządzanie zasobami ludzkimi - to moja
PR i marketing
Projekty europejskie

Poziom: Można studiować socjologię tylko na licencjacie (w ogóle w Bydgoszczy nie ma studiów magisterskich z socjologii). Ja zdecydowałam się zostać na WSG i poszłam na magisterskie kulturoznawstwo na specjalność PR (choć wahałam się nad Gospodarowaniem zasobami ludzkimi na ekonomii)

Kadra: Ogółem fajni, uprzejmi ludzie z dużą wiedzą. Zdarzały się wyjątki (nudziarze), ale to co mi się podobało to to, ze mieliśmy tez zajęcia z praktykami (na specjalności np. z selekcji i doboru kadr).

Dziekanat: Panie młode i zasadniczo uprzejme (to chyba odróżnia uczelnie prywatne od publicznych...)

Ogólne wrażenia:
Bardzo fajny kampus, duża otwartość na wszelkie działania studenckie i nacisk na praktyczność. Robiliśmy np. projekty PR, które potem naprawdę realizowaliśmy, zdobywaliśmy na to środki itp. - bardzo ważne doświadczenie do wpisania w cv.
Minus - zajęcia w piątki dla zaocznych (podobno mają to zmienić)[/b]
ODPOWIEDZ