WSZiB w Krakowie

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xlo
**
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 11, 2012 1:00 am

WSZiB w Krakowie

Post autor: Xlo »

Co prawda trafiłam na to forum w poszukiwaniu informacji, ale pochwale się swoją uczelnią:)

Uczelnia: WSZiB w Krakowie
Poziomy kształcenia: lic i mgr (są też podyplomowe). Uczelnia prywatna, czesne może nie najniższe, ale wiem za co płace. Kadra to profesorowie i doktorzy z krakowskich, często panstwowych uczelni, całkiem dobrze dobrani do specyfikacji uczelni. Z poziomu zajęc no i z zaangażowania jestem zadowolona. Oczywiście każdemu trafi się jakiś słabszy dzień, kiedy zasypiasz na zajęciach (a może to ja mialam słabe dni:P), ale ogólnie jest super. Tą cała teorie trzeba było jakoś przebrnąć, ale nie było tak źle. Przez chwile studiowałam tez dziennie na innej uczelni (państwowej) więc jakieś porównanie mam (chociaż niewielkie). Mam wrażenie, że na Wszib traktują studenta powaznie – jak masz problemy z materiałem to zawsze pomogą nadrobić. Do tego zachęcali studentów do doatkowej pracy w kolach naukowych, więc nie tylko teoria ale i praktyka (ja udzielałam się w kole marketingowym chociaż studiowalam socjologię. Było na tyle fajnie prowadzone, że teraz nie mam problemów w pracy (w jakiś sposób ociera się o marketing i troche z nim muszę pracować). No i muszę pochwalić lektoraty bo stały na świetnym poziomie (pracuje teraz z klientem zagranicznym i nie mam problemu z porozumiewaniem sie). Ogólnie gdybym ktoś się zapytał czy iść na wszib czy nie, to polecilabym tą uczelnię.
mac77
****
Posty: 291
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 1:00 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: mac77 »

A jak z wiedzą z socjologii?Studiując na WSZiB można być aktywnym uczestnikem dzielącym się własnym warsztatem ?
mac77
****
Posty: 291
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 1:00 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: mac77 »

Dla ścisłości : uczestnikiem forum socjologia.pl
ODPOWIEDZ