Social Media plan pracy

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
surlejka
**
Posty: 24
Rejestracja: wt paź 07, 2008 2:00 am

Social Media plan pracy

Post autor: surlejka »

Czesc wszystkim. Mam prośbe, co wiele głów to nie jedna :) Jestem na etapie pisania planu pracy, ogólnie pisze o Social Mediach, a w szczególnosci o portalu społ Facebook. W planie zawarłam juz m.in Geneza, def. podział SM, SM a media tradycyjne, Zakres działań SM, SM w Polsce, polskie portale społ, Facebook w Polsce i na świecie, ogólna charakterystyka polskiego uzytkownika SM, SM jako nowe zjawisko społ czy moda.

I tu prośba do Was co jeszcze mogło by być ??
Nie wiem czy dodać rozdział o SOcial Media Marketing, bo to dość obszerny i wydaje mi sie ekonomiczno-marketingowy temat.

Jesli cos Wam przyjdzie do głowy piszcie. Z góry dziękuje:)

Pozdrawiam serdecznie:)
Awatar użytkownika
mc
****
Posty: 228
Rejestracja: pn paź 05, 2009 2:00 am
Kontakt:

Post autor: mc »

najlepiej będzie jak przedstawisz plan :wink:
Awatar użytkownika
surlejka
**
Posty: 24
Rejestracja: wt paź 07, 2008 2:00 am

Post autor: surlejka »

No to jest własnie plan w zarysie. Nie wiem co jeszcze dopisac...
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Jeżeli jest to praca socjologiczna to podstawowa informacja jaka powinna wynikać to: gdzie tutaj jest problem?

Social Media są opisane bardzo obszernie z uwagi na technologię, ekonomię, mass media itd.

A gdzie tutaj problem socjologiczny? - może to warto dodać?

PS: Ja piszę nie o socialmedia - ale o np. ekshibicjonizm versus intymności w nowoplemionach internetowych. Problemem jest, gdzieś między intymnością a ekshibicjonizmem - rozważam problem (jeżeli takowy w ogóle jest) pomiędzy tymi dwoma zjawiskami w ramach (u Ciebie SocialMedia). U Ciebie w chwili obecnej zawiera się wszystko do rozdziału TEORETYCZNEGO (stricte), który poniekąd jest konceptualizacją - wymieniasz, opisujesz, przywołujesz historię (niedaleką, ale jednak) i co..? i chyba nic.. albo ja nie rozumiem :)
Jozek

Post autor: Jozek »

Na portal filmweb wmieszali portal nasza-klasa i zrobili listê znajomych do dodawania bez akceptacji. Na forach te¿ silniki pozmieniali, gdzie tak¿e bez akceptacji dodaæ Cie, mo¿e bodaj¿e ka¿dy kto chce! Facebook i nasza-klasa to istne internetowe getta dla zaLOGowanców! Ale imiê i nazwisko google wy¶wietla w pierwszym rzêdzie delikwenta, który tam konta ma za³o¿one! Politycy promuj± siê na tym syfie, bo TV nikt ju¿ nie ma w domu albo u¿ywa go wy³±cznie do ogl±dania pornoli czy grania w gry komputerowe! Wyjazdy na pt
rzymus na wycieczki by zdjêcie pokazaæ, proszenie o rady znajomych jak± fotkê zUPLOADowaæ na serwer, nadmierna liczba zanjomych z którymi siê kontaktu nie utrzymuje, bo zosta³y one zerwane lub jedna ze stron mia³a do nich niechêæ! Oczywi¶cie tam konta mog± mieæ u¶miechniêci socjopaci, pseudo-spo³eczniaki Czy seksoholicy samotni szukaj±cy naiwnych kobiet! Charakteropatie, psychopatie czy wszekakie parafilie s± maskowane przez wielu user;ów! S± byli kryminali¶ci, Policja, pedofile, dewianci seksualni, samotni, znudzeni ma³¿eñstwami i inne ro¿no¶ci! Siostre zakonn± nawet widzia³em na nk czy psycholo¿kê, która farmazony wciska³a jakie¶ w liceum i kawaly o ¯ydach nêdzne, których siê nie chia³o nawet zrozumieæ czy s³uchaæ! Hakerzy kochaj± spo³ecznosciówki!
Awatar użytkownika
surlejka
**
Posty: 24
Rejestracja: wt paź 07, 2008 2:00 am

Post autor: surlejka »

a teraz troche z innej beczki, organizuje na swojej uczelni panel dyskusyjny o tematyce Social Media właśnie. Mam do Was pyatnie czy znacie jakies osoby które w tej dziedzinie sa autorytetem?? może jacyś wykładowcy z Waszych uczelni sa godni polecenia?? Ja oprócz pani Marty Klimowicz nikogo jeszcze nie znalazłam.

Pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ