Socjologia II stopnia UJ

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Bez stresu, wchodź na uczelnie, których potrzebujesz i bierz ich pytania z końcowych I i II stopień. Jak sobie to opracujesz , to i na wstępne starczy.
A może nie wszędzie w ogóle egzaminują? Istnieje jeszcze taki sposób rekrutacji, że kilka przedmiotów dopiero w trakcie każą zaliczyć dodatkowo i już. Szczeólnie gdy na III stopień ktoś chce wskoczyć w nowy kierunek, bo i tak priorytetowa jest praca doktorska i rekomendacja. Wszystko przed Tobą :).
Jak nie zapomnę prześlę Ci skondensowane opracowanie po II stopniu, jak tylko będę miała dostęp do swojego kompa :cool: .
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
Awatar użytkownika
Martit1894
**
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 04, 2008 2:00 am

Post autor: Martit1894 »

Witam! Jest jeszcze szansa na jakieś opracowania pytań jak w temacie ? Lub chociaż te dwa zagadnienia, bo z nimi mam szczególną trudność:

1. Zdefiniuj pojęcia niezależności stochastycznej, korelacyjnej i liniowej dwóch zmiennych, podaj ich najważniejsze własności oraz relacje między nimi.

2. Wyjaśnij na przykładzie pojęcie współczynnika korelacji cząstkowej i omów jego zastosowanie w badaniach społecznych.

W razie czegoś zostawiam swojego maila: marta_7887@hotmail.com :wink:
Xylomena
*****
Posty: 544
Rejestracja: czw mar 22, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Post autor: Xylomena »

Gdyby socjologię ktoś mi przedstawiał od takiej strony to pewnie nigdy bym się w nią nie wpakowała, więc gratuluję determinacji :grin: . Ale spokojnie aż takie pytania padają tylko przy kilku chętnych na miejsce, a potem już do samego doktoratu nikt takiej wiedzy nie będzie z Ciebie wyduszać (a na doktoracie tym bardziej, bo wygłosisz tylko to, co sam napiszesz :wink:).

O autorstwo podejrzewam prof. Kosełę z Uniwersytetu Warszawskiego... Ja Ci nie pomogę, bo za długo musiałabym nad tym siedzieć, ale może ktoś się odezwie. Pozdrawiam :).
Skończona ilość słów dotyczy tylko skończonej ilości uczuć
Awatar użytkownika
groszek123
*
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 14, 2013 2:00 am

Post autor: groszek123 »

Zastanawiam się ile osób w zeszłym roku przystąpiło do testu na UJ? Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś udzieli mi odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
dawid_z
**
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 2:00 am

Post autor: dawid_z »

Czy są tu już jacyś studenci socjologii na UJ II stopień? Pochwalcie się, kto się dostał:)
ODPOWIEDZ