Gdzie mozna studiować socjologię?

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
Awatar użytkownika
relaxowizja
**
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 2:00 am

bakuś

Post autor: relaxowizja »

Jak socjologia to tylko na WSZiBie nigdzie nie jest tak fajnie jak tam a i na uczysz się mnóstwa rzeczy!!! Socjologia przyszości to WSZiB
Awatar użytkownika
Europejczyk
*
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 2:00 am

Post autor: Europejczyk »

Zgadzam się z przedmówcą. Socjologia n WSZIBie to dobry wybór. Sam się o tym przekonałem. Polecam.
Pozdro
Naomi
**
Posty: 17
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 2:00 am
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Naomi »

Ja uważam że na na pierwszy ogień warto przyjrzeć sie nie nazwie uczelni tylko jakie specjalnosci proponuje na kierunku socjologia. Ja osobiście wybralam socjologie polityki, nie jest ona na wszystkich uczelniach, ale polecam jeśli ktoś lubi nauki polityczne :)
Awatar użytkownika
Sebastian
**
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 2:00 am

Post autor: Sebastian »

Relaxowizja możesz sprecyzować co uważasz za bzdurne teorie ??
Ja osobiście alergicznie reaguje na wszelkie uczelnie i kierunki z "zarządzaniem" w nazwie szczególnie w zaocznym/prywatnym wydaniu.
Nie ufam tym wszystkim specjalistom od zarządzania wszechświatem :P
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

zarzadzania to sie trzeba nauczyc w akcji :D mamy w firmie nowa pania drektor jak przyjechala nam kontrole zrobic to cytowala podreczniki :]
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

zarzadzania to sie trzeba nauczyc w akcji :D mamy w firmie nowa pania drektor jak przyjechala nam kontrole zrobic to cytowala podreczniki :]
czyli przeczytała :twisted:
Awatar użytkownika
reggae_madrala
**
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 09, 2008 1:00 am

Post autor: reggae_madrala »

Dla osób z Wielkopolski, którym nie poszczęściło się pójść na Uniwersytet Adama Mickiewicza polecam socjologię w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Wykładowcy głównie z Uniwerku, poziom porównywalny, zakres i tematyka również, tylko sale wykładowe ładniejsze, w pełni wyposażone no i sztuka w szkole ;)
Awatar użytkownika
chante
*
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 17, 2009 1:00 am

Jak socjologia to tylko WSZiB :)

Post autor: chante »

Super studia :)
Musze przyznac, ze w liceum bylam leniem strasznym do nauki, ale od kiedy studiuje na WSZiBie to wiedza sama mi do glowy wpada :)
Mili wykladowcy - super materialy dydaktyczne - az chce sie skupiac ;P
Poznalam mnostwo ludzi i nauczylam sie wielu przydatnych rzeczy :)
Ciagle wyjazdy integracyjne, imprezy - WSZiB sie sprawdzil :)
Awatar użytkownika
WielkiMason
****
Posty: 185
Rejestracja: sob cze 06, 2009 2:00 am

Post autor: WielkiMason »

To ja dodam od siebie, że studiuję we Wrocławiu. I uczę się jeszcze mniej, niż w Liceum (myślę o czasie nauki dzielonym przez oceny).
Zresztą u nas jest takie powiedzenie: "Co musi zrobić student, aby wylecieć z Socjologii? Okazać akt zgonu".
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Na UWr?
Awatar użytkownika
WielkiMason
****
Posty: 185
Rejestracja: sob cze 06, 2009 2:00 am

Post autor: WielkiMason »

Ja, naturlich.
awariant
***
Posty: 131
Rejestracja: pn wrz 15, 2008 2:00 am
Lokalizacja: Głowno

Post autor: awariant »

www.pwsz.skierniewice.pl ja tam studiuje jestem zadowolony polecam:)
Awatar użytkownika
pastor-dusz
**
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 2:00 am

Post autor: pastor-dusz »

Ja natomiast polecam socjologię na Uniwersytecie w Białymstoku. Fachowa kadra, miła atmosfera, a przede wszystkim idzie się czegoś nauczyć, a o to chyba w tym wszystkim chodzi. Po drugie wysoko w ogólnopolskich rankingach, co też jest niewątpliwie plusem. Polecam :)
Awatar użytkownika
Marta90
**
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 23, 2009 2:00 am
Lokalizacja: Zielona Góra

Hej:)

Post autor: Marta90 »

Kierunek socjologia został już otwarty niemal w każdym większym mieście i nie tylko, ale to od Was zależy czy chcecie studiować ją na wysokim pozniomie czy na niskim. A teraz ja mam do Was pytanie :) Czy studiowanie socjologii się opłaca i co się po tym ma ;), bo nie ukrywam dostałam się na socjologię i inżynierię biomedyczną i oba kierunki mi się podobają, ale nie wiem, co wybrać. Pomożecie??
Awatar użytkownika
paproH
**
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 02, 2009 2:00 am

Post autor: paproH »

Inżynierię biomedyczną. Dużo łatwiej będzie Ci znaleźć pracę, niż po socjologii.
ODPOWIEDZ