Kapitał kulturowy - literatura, plan pracy

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asdef44
*
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 1:00 am

Kapitał kulturowy - literatura, plan pracy

Post autor: asdef44 »

Witam serdecznie,
Przede mną praca dyplomowa, mój tytuł brzmi: "Fundusze europejskie a rozwój kapitału kulturowego w społeczności lokalnej na przykładzie (mojego miasteczka)". Temat został zatwierdzony. Problem pojawił się w momencie kiedy zacząłem pisać plan ponieważ nie wiem co w nim zawrzeć. Postanowiłem zajrzeć do literatury, ale jej też nie mogę namierzyć.

Mój plan (praca) ma mieć 3 rozdziały, na obecną chwilę rozdział pierwszy traktować będzie o spojrzeniu teoretycznym na kapitał kulturowy - definicje, teoria. Rozdział drugi będą to definicje program z których korzysta moja miejscowość, projekty europejskie z domu kultury, ich analiza. Nie mam natomiast pomysłu na drugi rozdział.

Bardzo był bym wdzięczny za jakieś wskazówki, co pisać, na czym się skupić oraz podanie literatury, w której znajdę ten niewdzięczny kapitał kulturowy.

Pozdrawiam
mac77
****
Posty: 291
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 1:00 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: mac77 »

Trochę złośliwie, ale jak wybierałeś temat, skoro nic nie kumasz?
A z definicji nic nie uzyskasz? a Narodowa Strategia Spójności ?, dopasuj pojęcia..z implikacji napewno coś wyniknie
Awatar użytkownika
Shingao
****
Posty: 224
Rejestracja: wt mar 01, 2011 1:00 am

Post autor: Shingao »

Zarycki Tomasz "Kapitał kulturowy - założenia i perspektywy zastosowań teorii Pierre'a Bourdieu" [w:] Psychologia Społeczna. - T. 4, nr 1/2 (2009), s. 12-25


Lompart Aleksandra "Socjologiczne podejście do ekonomii w teoriach Talcotta Parsonsa, Niklasa Luhmanna i Pierre'a Bourdieu" [w:] Studia Socjologiczne. - 2007, nr 1, s. 51-73


Czajkowska-Ziobrowska Dominika "Reprodukcja kapitału kulturowego w ujęciu Pierre'a Bourdieu ze szczególnym uwzględnieniem kapitału szkolnego" [w:] Przegląd Naukowo-Metodyczny. Edukacja dla Bezpieczeństwa. - R. 2, nr 1 (2009), s. 9-16


Hinc Sławomir "Pierre Bourdieu o edukacji i społeczeństwie oraz reprodukcji kulturowej" [w:] Przegląd Naukowo-Metodyczny. Edukacja dla Bezpieczeństwa. - R. 2, nr 3 (2009), s. 9-23
ODPOWIEDZ