POMOC - praca licencjacka

forum poświęcone pracom (lic./mgr), kolejnym etapom pisania pracy, dyskusjom na ich temat, zbieraniu informacji na temat źródeł i planów pracy oraz zbieraniu i analizowaniu danych przy użyciu SPSS, EXCEL

Moderator: FrancisBegbie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dsadfga
**
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 26, 2010 2:00 am

POMOC - praca licencjacka

Post autor: dsadfga »

Po pierwsze to witam wszystkich jestem tu nowy i mam nadzieję, że spodoba mi się na tym forum:) Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Aktualnie przygotowuje się do pracy licencjackiej na temat: Drużyna sportowa jako mikrostruktura. Na razie odbywam proseminaria, a nasza Pani dr już prosi o przyniesienie konspektu do pracy. Prosiłbym was o jakiekolwiek podpowiedzi. Ja razem z wujkiem google już działamy. Z góry dziękuję z pomoc:)
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

Sprecyzuj co znaczy POMOC.
Awatar użytkownika
dsadfga
**
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 26, 2010 2:00 am

Post autor: dsadfga »

Chodzi mi o to, że nie za bardzo jeszcze wiem o czym napisze. 3 tyg temu zaproponowała mi taki temat, a teraz prosi o konspekt. Nie zdążyłem się nawet dobrze "rozejrzeć". Prosiłbym o jakieś podpowiedzi co może się w takiej pracy znaleźć jak i polecaną literaturę.
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

No właśnie, nic nie zrobiłaś i nikt za Ciebie tego nie zrobi. jaki masz problem poszukać w mikrostrukturach i w socjologii sportu...
ODPOWIEDZ