Witam Was gorąco =)

miejsce gdzie się przywitasz, poznasz innych użytkowników i regulamin forum.

Moderator: EnOKa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dominika
*
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 09, 2007 1:00 am

Witam Was gorąco =)

Post autor: Dominika »

Od przyszłego roku zamierzam studiować socjologię w Toruniu na UMK albo Uniwersytecie Gdańskim. To jest mój wymarzony kierunek i nie widzę innego poza nim.
Może mi doradzicie, który uniwerek z tych dwóch jest lepszy?
I jeszcze jedno, chyba najważniejsze: Czy socjologia jest ciężka do studiowania? - oczywiście Wasza odpowiedź nie zawarzy na mojej decyzji, bo socjologiem i tak zostanę, o! :grin: (przynajmniej się postaram):wink:
Awatar użytkownika
Witek
***
Posty: 53
Rejestracja: pt mar 16, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Witek »

Cześć Dominika! Dobrze, że wpadłaś :wink: A będzie jeszcze lepiej jak dołączysz do stałego grona forumowiczów i będziesz się aktywnie udzielać w tematach.
Odpowiadając na Twoje pytanie :arrow: socjologia nie jest trudnym kierunkiem. Bardzo dobrze wybrałaś i tego się trzymaj :grin:
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Siema.
Na którym uniwersytecie lepiej studiować? Niestety nie wiem, gdyż nie miałem z nimi styczności :???:
Czy socjologia jest kierunkiem sprawiającym trudności? Hmm, wszystkiego idzie się nauczyć, ale jeśli jesteś humanistką, z pewnością nie będziesz miała problemu.

Pozdro
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Witam!


Chcialbym potwierdzic słowa przedmówców - nie ma czego się bac tylko otworzyc się na wiedze :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ