UJ czy UŚ?

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
KoukounaRies
**
Posty: 15
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 2:00 am

UJ czy UŚ?

Post autor: KoukounaRies »

socjologia na UŚiu w Katowicach czy UJ w Krakowie?
Awatar użytkownika
malec
****
Posty: 162
Rejestracja: wt lut 20, 2007 1:00 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: malec »

Uj w Krakowie :)
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

Uj w Krakowie :)
Też tak sądzę, w opinii studentów lepiej się studiuje w Krakowie, nawet jeżeli nie dla samej uczelni to dla klimatu tego miasta, Katowice są takie jakie są :wink:
EnOKa
****
Posty: 287
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:00 am
Lokalizacja: ok/Poznania

Post autor: EnOKa »

Ja też stawiam na UJ.
Ritter
*****
Posty: 610
Rejestracja: pn cze 25, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ritter »

UJ, bo na UŚ podobno wieeeeje nuuuudą :wink:
Stirlitz idąc przez Unter den Linden zauważył człowieka zamalowującego napis na ścianie.
Moderator - pomyślał Stirlitz.
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

Wprawdzie nie orientuję sie za dokładnie ale jak juz to socjologia na UŚ ale filia Cieszyn :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

w Cieszynie jest socjologia?
FrancisBegbie
*****
Posty: 596
Rejestracja: sob cze 23, 2007 2:00 am

Post autor: FrancisBegbie »

a ja mam informacje wrecz przeciwne..

UJ - u mnie wykladowcy, z którymi mogę pogadać normalnie prawie na TY - są zniesmaczeni niskim poziomem na UJ - patrzac jeszcze na tą markę..

a mam też koleżankę, która jest na zaocznych na UŚ - i jest zadowolona - super, ciekawie i nie jest łatwo.
Awatar użytkownika
sosna
***
Posty: 105
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sosna »

w Cieszynie jest socjologia?
w tym problem ze nie mam co do tego pewności wiec moge rozpowszechniac nieprawdziwe informacje
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
galicjanka
**
Posty: 8
Rejestracja: pn sie 13, 2007 2:00 am
Lokalizacja: Faliszewice(Malopolska)

Post autor: galicjanka »

Cytat:
w Cieszynie jest socjologia?
Cytat2
w tym problem ze nie mam co do tego pewności wiec moge rozpowszechniac nieprawdziwe informacje

:arrow: Studiuję w OD UŚ w Rybniku socjologię. Nie słyszałam nic o Cieszynie i wykładowcy też nei wspominali ,aby mieli mieć tam jakieś zajęcia. Nie sądze,żeby US otwierał 3cią Socjologię w Cieszynie :roll: . Na moim roczniku nastąpiła redukcja miejsc i przyjęto o połowe mniej tzn 34 a nie ponad 60 jak to miało miejsce w poprzednich latach. :roll:
KoukounaRies
**
Posty: 15
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 2:00 am

Post autor: KoukounaRies »

W Cieszynie nie ma socjologii :]
ODPOWIEDZ