Potrzebna porada

gdzie studiować i dlaczego socjologię, gdzie zdobyć dodatkową wiedzę socjologiczną
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lucasdominator
**
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 23, 2012 1:00 am

Potrzebna porada

Post autor: lucasdominator »

Zaliczyłem zaocznie 6 semestrów socjologii niestacjonarnej na UŁ ale nie napisałem pracy licencjackiej w terminie 1 roku i tym samym nie dokończyłem studiów.Może ktoś był tez w takiej sytuacji jak ja?Jak z niej wybrnąć i dokończyć studia?
socjopat
*****
Posty: 627
Rejestracja: pn lut 26, 2007 1:00 am

Post autor: socjopat »

pytaj w dziekanacie na swojej uczelni, każda uczelnia ma swoje regulaminy, a za nimi zasady postępowania i przymykania bądź nie oka na niektóre sprawy, oto przykładowy:
Egzamin dyplomowy powinien odbyć się w terminie nie przekraczającym 3 miesięcy od daty zarejestrowania pracy dyplomowej.

7. Osoba, która została skreślona z listy studentów z powodu nie złożenia w terminie pracy dyplomowej, a zaliczyła wszystkie przedmioty i praktyki zgodnie z planem studiów może za zgodą Dziekana zostać reaktywowana w celu zarejestrowania pracy i przystąpienia do egzaminu dyplomowego. Prawo to przysługuje studentom w okresie do 1 roku od daty skreślenia. W tym celu należy złożyć w dziekanacie podanie do Prodziekana z prośbą o zgodę na reaktywację w celu przystąpienia w danym dniu do obrony pracy dyplomowej.
ODPOWIEDZ