Witamy w socjologia.pl - polski wortal socjologiczny
  » Strona główna » Konkursy » Poleć nas » Kontakt
 Menu
· Strona główna
· Aktualności
· Ankiety
· Archiwum
· Dodaj Newsa
· Downloads
· Dzienniki użytkowników
· Encyklopedia
· FAQ
· Linki
· Napisz do nas
· Prywatna wiadomość
· Recenzje
· Rekomenduj nas
· Statystyki
· Szukaj
· Top 10
· Twoje konto
 Informacje
Aktualnie jest 236 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
 Linki
· słuchowiska
· wydawnictwo
· gra w kropki

Cialdini Robert B. – Wywieranie wpływu na ludzi

Książka R.B. Cialdiniego „Wywieranie wpływu na ludzi” już samym tytułem zachęca do jej przeczytania. Wynika to z faktu, że każdy człowiek jest zainteresowany zdobyciem wiedzy na temat uzyskania tego czego chce, poprzez oddziaływanie na drugiego człowieka. Książka ta charakteryzuje się wysokim poziomem zaprezentowanej wiedzy a jednocześnie przyjemną narracją dzięki której czytelnik ma możliwość spędzenia miłych chwil przy lekturze.
Co zawiera? Otóż znajdujemy w niej przedstawione jasno i czytelnie sposoby oddziaływania na ludzi, a co najważniejsze bez użycia  niezrozumiałych naukowych określeń tak często spotykanych w innych naukowych książkach. Jeśli zastanawiasz się czy warto ją przeczytać - to zdecydowanie ją polecam, jest to strzał w dziesiątkę!
„Wywieranie wpływu na ludzi” to nie tylko sposoby oddziaływania na ludzi ale coś więcej, ponieważ w jej treści znajdujemy również metody obrony przed tym czego nie chcemy, przed działaniem innych ludzi.
Komu ją można polecić? Każdemu człowiekowi, ponieważ porusza ona tak ważne zjawisko obecne na każdym kroku naszego życia. A już z całą pewnością książka ta będzie przydatna osobom na stanowiskach kierowniczych, ponieważ to oni muszą wpływać na podległych im pracowników. Na pewno będą z niej zadowoleni pracownicy działów reklamy, marketingu, jak i nauczycieli, ponieważ oni również wpływają na innych ludzi.
Oczywiście zwykły człowiek także dużo zyska, jeśli skorzysta z takiego rodzaju lektury, ponieważ każdy z nas powinien umieć się bronić w „dżungli życia” i jednocześnie uzyskiwać to co chce z niej „wyciągnąć”.  

Dodane: November 26th 2007
Recenzent: Anita
Wynik:
Odsłon: 4305
Język:

  

[ Powrót do indeksu recenzji | Komentarz końcowy ]

projekt: © 2004 Legion