Witamy w socjologia.pl - polski wortal socjologiczny
  » Strona główna » Konkursy » Poleć nas » Kontakt
 Menu
· Strona główna
· Aktualności
· Ankiety
· Archiwum
· Dodaj Newsa
· Downloads
· Dzienniki użytkowników
· Encyklopedia
· FAQ
· Linki
· Napisz do nas
· Prywatna wiadomość
· Recenzje
· Rekomenduj nas
· Statystyki
· Szukaj
· Top 10
· Twoje konto
 Informacje
Aktualnie jest 191 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
 Linki
· słuchowiska
· wydawnictwo
· gra w kropki

socjologia.pl :: Zobacz temat - Kulturoznawstwo po socjologii?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj i zobacz wiadomościZaloguj i zobacz wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kulturoznawstwo po socjologii?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Studia socjologiczne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
socjopat

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 11:23 am    Temat postu: Kulturoznawstwo po socjologii? Odpowiedz z cytatem

Czy po socjologii można robić mgr uzup. z kulturoznawstwa, podobno we Wrocławiu przyjmują po licencjacie nauk humanistycznych Question .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ja84
Gość

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno mozna na UJ
Powrót do góry
socjopat

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje, ale we Wrocławiu są zdecydowanie tańsze noclegi niż w Krakowie, jeszce lepiej Opole lub Katowice to i bez noclegów mozna by się obejsć.
Powrót do góry
Xylomena

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekaj na tego madralę Witka - my jesteśmy za Młodzi do takiej dyskusji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Witek

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może KUL? Bliżej niż do Lublina miałbyś Socjopat do Stalowej Woli - tam jest wydział zamiejscowy i można studiować socjologię. Kadrę mają lubelską albo doktorów miejscowych po studiach doktoranckich w Lublinie. Ponoc nie jest źle, poziom mają dobry. Tak przynajmniej twierdzi moja koleżanka, która z lubelskiego KUL-u przenosła się własnie do WZNoS w Stalowej Woli (bo ma bliżej!). To tyle, jak na mądralę przystało Wink
Powrót do góry
socjopat

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już wiem, że w obecnym systemie można wszystko, na uzupełniających mgr z socjologii na moim roku byli ludzie po zarządzaniu i inzynierii produkcji, którzy o socjologii (przed jej studiowaniem) wiedzieli tele co .... Twisted Evil

Po doświadczeniach jednego z moderatorów forum wiem, że pójście po socjologii na kulturoznawstwo byłoby błędem Laughing
Powrót do góry
FrancisBegbie

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiłem rok uzupełniających z Kulturoznawstwa Międzynarodowego i rok Kultury Współczesnej (też w sumie kulturoznawstwo) na UJ.

Chciałem w tym roku iść na uzupełniające z Pedagogiki (specjalność ZZL) i niestety na UMCSie przyjeli mnie 2 razy i 3 razy mnie wyrzucali - ostatecznie powiedzieli mi, że nie mogę studiować po socjologii...

PS: Poziom na KULu (socjologia) w Lublinie - jest moim zdaniem tragiczny (jeżeli chodzi o socjologię sensu stricte), jest tam wszystko prócz socjologii.. Jeżeliby patrzeć na poziom pod względem egzaminów to KUL myślę, że byłby w czołówce.
socjopat

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na uzupełniających tak jest chyba na większości uczelni, chyba zakładają że już wszystko było na licencjackich i warto doświadzcyć czegoś innego Twisted Evil ku radości tych po studiach inżynierskich Cool

ja chciałem studiować pedagogikę resocjalizacyjną w Opolu (po lic. z socjologii na UO przyjmują) na uzup. ale ostatecznie zostałem na socjologii.
Uważam, że po mgr z pedagogiki zawsze to nowe kwalifikacje bo w razie czego można zostać belfrem i uczyć w szkole np WOS'u Cool
Powrót do góry
Xylomena

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście jeszcze warto dodać, że w ramach samej socjologii istnieją specjalizacje kulturoznawcze. Mi zdarzyło się wdepnąć w dwie takie: Problemy zróżnicowania kulturowego świata i Komunikacja międzykulturowa (proszę ile wiedzy potrafi się zmienić w człowieku przez lata, gdy teraz spojrzeć w wykopki Laughing )

@FrancisBegbie
Pedagogika musiała Cię niestrawić, bo u nich nie ma teorii na albo-albo i dziesięciu szkół na jedno. Bliżej im dogmatom, że coś jest jedyne słuszne. A Ty pewnie od razu brałeś się za dywagacje lub dociekania, kto to wymyślił lub jak to podważyć Wink.
Skażenie zawodowe ograniczonym zaufaniem do wiedzy absolutnej, po czymś takim ciężko się dostosować.
Vella

PostWysłany: Sob Lis 26, 2011 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek Cool ja jestem na kulturoznawstwie na uś po socjologii Cool
oczywiście, że tak można, to są super studia uzupełniajace do socjologii Wink
jeśli pasjonuje Cie film, teatr, kultura to jak najbardziej spodobają Ci sie te studia Wink
jakbyś miał pytania to priv Very Happy

My socjologowie, nie rozwiązujemy problemów lecz się nimi nudzimy. Gordon Allport
Powrót do góry
socjopat

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, zastanawiałem się nad tym w roku 2007, czyli to już nie jest aktualne, ale dziekuję Cool
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Studia socjologiczne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: