Witamy w socjologia.pl - polski wortal socjologiczny
  » Strona główna » Konkursy » Poleć nas » Kontakt
 Menu
· Strona główna
· Aktualności
· Ankiety
· Archiwum
· Dodaj Newsa
· Downloads
· Dzienniki użytkowników
· Encyklopedia
· FAQ
· Linki
· Napisz do nas
· Prywatna wiadomość
· Recenzje
· Rekomenduj nas
· Statystyki
· Szukaj
· Top 10
· Twoje konto
 Informacje
Aktualnie jest 166 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
 Linki
· słuchowiska
· wydawnictwo
· gra w kropki

socjologia.pl :: Zobacz temat - o Xylomenie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj i zobacz wiadomościZaloguj i zobacz wiadomości   ZalogujZaloguj 

o Xylomenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Pierwsze kroki na forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Xylomena

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 7:18 am    Temat postu: o Xylomenie Odpowiedz z cytatem

Pierwotnie moja obecność na tym wortalu wzięła się z wyszukiwania "socjologii" do egzaminu z metodologii, więc banalnie jak widzę tu statystykę; uwiodł mnie program katalogowania forum - mój ulubiony, czytelny, łatwy w obsłudze, i poniekąd nędza witryny - muszę mieć ducha opiekuńczego w sobie. Potem zapomniałam o istnieniu tego miejsca, bo nic stąd nie napływało do skrzynki (w ogóle mnie stąd usunięto - i dobrze, bo za bardzo raczyłam ludzi swoimi problemami rodzinnymi). Aż kiedyś zahaczyłam w jakimś nadawaniu masowym o Socjopata, a ten jak zwykle przerażony, że go żona przyskrzyni na korespondencji z babą, zbył mnie, że powinnam tu na forum... Okazało się uroczo, bo powitał mnie uwodzicielski Wituś. I tak zaistniała moja obecność wtórna.

Podjrzewam, że jestem w tym miejscu największym starociem, jeśli idzie o wiek własny, ale ani mi się śni tu komuś matkować. Na studiach, które mi się ułożyły z ludźmi mniej więcej o 20 lat ode mnie młodszymi (inne kierunki mają mieszanki, a ja jakoś jestem rodzynką), odkryłam w sobie cudowną cechę - że jestem zboczona i w ogóle mi nie przeszkadza dostawianie się do mnie chłopców w wieku nieregulaminowym. W każdym razie nie przeszkada mi to w tym sensie, że mają ze mną tak samo ciężki żywot jakby byli moimi rówieśnikami.

Moja uczelnia zgodnie z adresem (warszawskim) to tylko budynek kościoła i nic więcej. W praktyce jesteśmy zakamuflowani w całkiem innej miejscowości nawet. Nie mam żadnych koszmarów w zwiąku z tym, że jest to szkoła z imieniem księdza w nazwie Twisted Evil , więc biorę to za dobrą monetę - że mogę się jej trzymać. Przekrój osobowy mojej niewielkiej grupki jest różnorodnością nie do opisania. Dewoci, prawiczki, alfonsi, przestępcy gospodarczy, szpiedzy, sataniści, narkomani, pijacy i muzycy... Rozmarzyłam się, bo sama komponuję amatorsko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xylomena

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kiedyś będę pisac bloga, to znajdziecie to na mojej stronce w onecie http://minoczi.sympatia.onet.pl/ . Tam jestem pod swoim drugim logo - Minoczi - bardziej niezawodnym przy zakładaniu kont, ponieważ Xylcia tak się upowszechniła w narodzie (pewnie przez tego Witka, który ją przyswajał ja na różne sposoby Cool ), że tylko patrzec jak wejdzie do oficjalnego kalendarza (no cóż Mickiewicz też stworzył swoją Grażynę...). W każdym razie w Onecie musiałabym byc piątą Xylomeną, a na to moja próznośc nie zewala Neutral .
Powrót do góry
sosna

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xy - czyzby admin zerował liczniki?? Przypuszcałem ze dawno przekroczysz tysiac :P
socjopat

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin nic nie zerował, Xylomena jest teraz kobietą pracującą (zapracowaną) Wink
sosna dawno się nie odzywałeś, witam na pokładzie Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sosna

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, ze nie ona jedna Smile

Miło was znowu poczytać choc nie wiem jak długo bedę mógł tutaj znowu przesiadywac
socjopat

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Aż kiedyś zahaczyłam w jakimś nadawaniu masowym o Socjopata, a ten jak zwykle przerażony, że go żona przyskrzyni na korespondencji z babą, zbył mnie, że powinnam tu na forum

a teraz co?

kończy się nasza "kariera" na forum, ciekawe czy dostaniemy jakąś odprawę Twisted Evil
Powrót do góry
Ritter

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to kończy? Question
socjopat

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koniec świata ma być, nie słyszałeś?
Powrót do góry
Ritter

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, to już było. W sobotę o 18 Wink

Nie zauważyłem Razz
socjopat

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem, że świat się skończył, bardzo nieładnie, że tak na ostatnie dni przed obroną, zależało mi jednak na skończeniu tych studiów przed śmiercią Twisted Evil

Ja mam zamiar skończyć z socjologią, tzn. zawodowo się nią nie param i chyba nie bedę, studiowałem ten kierunek dla przyjemności, więc z końcem studiów trzeba otworzyć nowy "rozdział" Cool
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Pierwsze kroki na forum Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: