Witamy w socjologia.pl - polski wortal socjologiczny
  » Strona główna » Konkursy » Poleć nas » Kontakt
 Menu
· Strona główna
· Aktualności
· Ankiety
· Archiwum
· Dodaj Newsa
· Downloads
· Dzienniki użytkowników
· Encyklopedia
· FAQ
· Linki
· Napisz do nas
· Prywatna wiadomość
· Recenzje
· Rekomenduj nas
· Statystyki
· Szukaj
· Top 10
· Twoje konto
 Informacje
Aktualnie jest 177 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
 Linki
· słuchowiska
· wydawnictwo
· gra w kropki

socjologia.pl :: Zobacz temat - 2 fakultet w trakcie studiów socjologicznych
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj i zobacz wiadomościZaloguj i zobacz wiadomości   ZalogujZaloguj 

2 fakultet w trakcie studiów socjologicznych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Studia socjologiczne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Izabelala
**

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 9:41 pm    Temat postu: 2 fakultet w trakcie studiów socjologicznych Odpowiedz z cytatem

Witam Was,
Mam ogromną, choć być może mało oryginalną prośbę - mianowicie chciałabym usłyszeć Wasze zdanie w kwestii wyboru 2 fakultetu w trakcie studiów socjologicznych. ( Poprzednie wątki dotyczyły konkretnych, wybranych już przez autorów postów kierunków, tu sprawa ma się zgoła odwrotnie )
Studiuję obecnie socjologię na SGGW i mówiąc szczerze studia te nie absorbują mojego czasu na tyle, że nie miałabym siły i możliwości na podjęcie drugiego kierunku.
Socjologię wybrałam kierując się własnymi zainteresowaniami, nie zważając na jej mało praktyczny wymiar (mam na myśli pozycję na rynku pracy) i w związku z tym ten drugi fakultet w założeniu ma być jej uzupełnieniem, który zwiększałby moje szanse.
Dodam, że ekonomia kompletnie do mnie nie przemawia, a zastanawiałam się nad psychologią, tylko tu także w wymiarze bardziej osobistych zainteresowań, aniżeli jakichś konkretnych powiązań z socjologią. Zastanawiam się, czy studia podyplomowe nie byłyby tutaj bardziej efektywne -> gdzie kursy oscylują bliżej istoty socjologii. Czy macie może jakieś własne refleksje na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Studia socjologiczne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: