Witamy w socjologia.pl - polski wortal socjologiczny
  » Strona główna » Konkursy » Poleć nas » Kontakt
 Menu
· Strona główna
· Aktualności
· Ankiety
· Archiwum
· Dodaj Newsa
· Downloads
· Dzienniki użytkowników
· Encyklopedia
· FAQ
· Linki
· Napisz do nas
· Prywatna wiadomość
· Recenzje
· Rekomenduj nas
· Statystyki
· Szukaj
· Top 10
· Twoje konto
 Informacje
Aktualnie jest 167 gość(ci) i 0 użytkownik(ów) online.

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować za darmo klikając tutaj
 Linki
· słuchowiska
· wydawnictwo
· gra w kropki

socjologia.pl :: Zobacz temat - Witam bardzo serdecznie i o wiedzę pytam.....
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj i zobacz wiadomościZaloguj i zobacz wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam bardzo serdecznie i o wiedzę pytam.....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Pierwsze kroki na forum
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
elsien
*

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 4:40 pm    Temat postu: Witam bardzo serdecznie i o wiedzę pytam..... Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników

Jestem nowa i nie jestem socjologiem ale mam duże zapotrzebowanie na ten rodzaj wiedzy. Mam nadzieję że wśród użytkowników znajdę chętnych do dzielenia się ze mną tą dziedziną wiedzy.

Przejdę do konkretów, mianowicie w jakiej publikacji naukowej -socjologicznej znajdę informacje na temat warunków i pracy i związanych z tym odczuć dla jednostki. Piszę pracę na tema różnicy warunków pracy i związanych z tym odczuć na przykładzie wsi i miasta gdzie, taki sam zakład pracy znajduje się we wsi i w mieści i jak to się różnicuje dla jednostki???

Może ktoś wie gdzie znajdę takie badania środowiska pracy dla odczuć jednostki ??

Pozdrawiam ciepło
elsien
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    socjologia.pl Strona Główna -> Pierwsze kroki na forum Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

Skocz do: